Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés lábon? Lányok hol?

Szőrtelenítés lábon? Lányok hol?

Figyelt kérdés
ugyértem a lábon csak az alsó lábszárat szőrtelenítitek ugye? a combot nem...nem hiszem hogy kéne csak egy kérdés (amugy a hajszinem világos szóval a szőr is szőke nem annyira látszik dehát azér mégis)

2012. máj. 12. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó .Nekem van egy sötétbarna hajú barátnőm ő a bokájától a fenekéig gyantáz vagy borotvál.Én vöröses hajú vagyok a lábszáramat gyantázom a combomat pedig epilátorral ritkítom.Nem mintha olyan nagyon sötét szőrzettel rendelkeznék csak elég sűrű.:)
2012. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 12. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
én az egész lábamon epilálom,combomon is!
2012. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak térd alatt gyantáztatom,. comboddal ne csinálj semmit tök felesleges. Ha szeretnéd nyáron esetleg legyantáztathatod a combod egyszer. Szőkén fog visszanőni ne aggódj.
2012. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Catz válasza:
Èn is végig gyantáztatom, holott világosszöke vagyok. Utána meg hetente átepilálom és mindig sima :)
2012. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én világosbarna szőrzetű vagyok, de én is bokától fenékig gyantáztatok, és teljes fazont is szoktam. Utálom, ha van rajtam egy szőrszál is. A combomon ritka és szőke, de szerintem nagyon csúnya, ha fekszel a napon és megcsillan rajta a nap. Bennem igénytelen hatást kelt, ezért szedetek le minden egyes szőrszálat magamról télen-nyáron.
2012. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TijuMK ***** válasza:
Az egész lábam szőrtelenítem elég mókásan nézne ki a lábamon a majdnem fekete szőr miközben a hajam világosszőkére van festve. A karomról is pont emiatt szedem le, sajnos az eredeti hajszínem miatt nekem még nyáron se lesz soha szőke a szőr :/
2012. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem világos a hajam, és a combon is világosabb a szőr. Térdig epilálom a lábam, és a combomon meg a sötétebb szálakat kihúzgálom szemöldökcsipesszel.
2012. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!