Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés? Lányok

Szőrtelenítés? Lányok

Figyelt kérdés

Lányok! Mikor kezdtetek el szőrteleníteni? (láb, hónalj és ott lent. ) Melyik módszernek mi az előnye ès a hátránya? Írjatok márkát Melyiket használjátok? 13 éves csajnak mit ajánlotok? Anyudktól v magadtol kezdted? Elmondta, h kell? MI kell hozzá? (Krém, balzsam)

Kort is pls.


2012. máj. 10. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
13 éves voltam amikor először felvetettem anyunak a témát és akkormondtam neki h szőrtelintő krémet szeretnék venni (tvben láttam) a Veet márkájú krémet vettük meg azt használtam egy ideig de túl drágánal találtam 1000-1200ft körül ezért átváltottam borotvára.. de volt időszak 15-6 éves koromban amikor kozmetikushoz jártam gyantáztatni
2012. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tavaly nyáron kezdtem el szőrteleníteni (13 évesen), szóltam anyunak és elvitt kozmetikushoz gyantázni hónaljon és lábon..:)
2012. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én már nem is emlékszem mikor, kb. annyi idős lehetettem mint te. :)

A lábamra először szőrtelenítő krémet használtam (Veet), de sajnálatos módon olyan erős volt a lábamon a szőr hogy egyszerűen nem szedte le az egészet. :D Borotvára váltottam, ezzel semmi bajom, csak az a baj hogy nekem 1-2 napig jó és kész. :S Néha leepillálom de igazából ahhoz nincs türelmem. A gyanta a legjobb, csak az is jóval drágábbra jön ki mint a borotva.

2012. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőrtelenítőkrém pazarlás, mmint pénzben nem éri meg. Nem valami hatásos, és mégis egy vegyszer marja ki a szőröd.


Én borotvával kezdtem, de nem volt valami ajánlatos, mert hát persze, hogy megerősödtek a szálak, másnap már borotva, stb.


Én csak a gyantát, epilátort ajánlom, az elmaradt szálakon néha átfutok borotvával. Ha még tépkedőszűz vagy, ajánlom, hogy kozmetikussal gyantáztasd le az egész lábad. Utána érdemes az epilátorra váltani, megszokható a fájdalom, előnye, hogy kis hosszúságú szőrt is kitudsz szedni, míg a gyantára várni kell, míg megnő. Idővel kopnak a szálak, és kevesebbet is kell a szőrtelenítéssel vesződni!

2012. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

* borosta, úgy értem. :D


amúgy én is kb. 13 évesen borotváltam először a lábam, anyukám nem segített szinte semmilyen női praktikával.

2012. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ami szőrteleníteni akarsz, bízd kozmetikusra. Bár a puncidon elég ha csak a szőr hosszából vágsz le ollóval, mert a szőr védi a puncidat a fertőzésektől.
2012. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Borotva=gyors, egyszerű, DE sokkal erősebb lesz tőle a szőr és 1 nap múlva már nől is :(

Gyanta=jó, hosszantartó eredményt hoz, DE elég fájdalmas

Epilátor=Nagyon fáj és nem tart addig mint a gyanta

Krém=Hamar visszanől a szőr és a szaga se túl jó :(

Én 12 voltam amikor elkezdtem mindenhol szőrteleníteni :)

Neked HA bírod a fájdalmat akkor gyanta, ha nem akkor krém vagy borotva. Anyu nem tudta, hogy mit csinálok, csak miután elmondtam neki. A Vett jó, de a krémből intim területre a depilan krémet(csak olyat amire rá van írva, hogy intim használatra) Ha van még kérdésed írj nyugodtan privit :D

2012. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Veet
2012. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a hónaljamat kb. 13-14éves koromban kezdtem szedni szőrtelenítő krémmel, a bikinivonalamat kb.14-15évesen borotvával, és a lábamat 17évesen kezdtem epilálni.
2012. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!