Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti az intim részeket...

Lányok! Ti az intim részeket hogyan szőrtelenítitek pl ha állandó kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
én eddig borotvát használtam, de az semeddig sem tart. az epilátor nem fáj nagyon? vagy meg lehet szokni?
2011. dec. 30. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,megszokod és ráadásul tovább marad sima.
2011. dec. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én borotváltam. Régen epiláltam, 2hetente kellett ezáltal és ritkult is elég sokat, viszont nagyon ronda szőrtüszőgyulladásaim lettek ezért azonnal abbahagytam. Volt, hogy 3 hónapig be volt gyulladva :/ Pedig radíroztam is a bőröm. Fájt eléggé.. Jobb megoldás a borotva nekem.
2011. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel nem bírom a fájdalmat..borotva
2011. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kozmetikus gyantázza, neked csak az a problémám, hogy ha újra le akarom gyantázn imeg kell várni, amíg kinő és addig az úgy elég gáz :S
2011. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is ez a bajom:/ ahhoz h újra leborotváljam vagy gyantázzam meg kell várni h visszanőjön.
2011. dec. 30. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
borotva. És nem mindig tükörsima, miért kellene mindig tökéletesnek lennie? Igen randa lenne, ha állandóan szőrteleníteném, fölösleges is, szerintem a pasid sem kívánja tőled. 1-2 hetente pont elég.
2011. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 1x legyantáztam és azóta 2 naponta a leszántom borotvával ,nekem ez bevállt
2012. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!