Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kezelni az...

Hogyan tudom kezelni az állandó bőrpírt az arcomon több ezer forintos bőrpír elleni krém nélkül?

Figyelt kérdés
Mit tudok használni a gyulladásos hajszáleres arcomra ami megfizethető és nemcsak takar hanem csökkenti is a gyulladást?31 éves vagyok és januárba kezdett súlyosbodni és nagyon zavar esztétikailag de én 4000 ft alatt nem találok krémet.
2011. aug. 13. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de megkérdezhetem mióta piros az arcod, hány éves korod óta? Amúgy probáld meg az aloeverát..nekem kicsit segített
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 éves korom óta van pici pirosság az arcomon de nem feltűnő egészséges benyomást keltő.Április óta kezdett pirosabb lenni(31 éves vagyok).Elmentem a házi orvoshoz és Elocom kenőcsöt írt fel amitől elhalványult majd nemsokkal kijött.Azt mondta hogy kozmetikum allergia.Nem lehetett tartósan használni az Elocom krémet.Múlt hét szombat óta kezdett látszani néhány hajszálér.
2011. aug. 14. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok és nekem senki nem tudja megmondani, hogy mitől piros az arcom..ha kimegyek a napozni...rendesen belilul...megkeseríti az életem:(
2011. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!