Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a bókokat...

Hogy kezeljem a bókokat dicséreteket?! Miközben tudom h csak egy gyenge átlag vagyok amiből csak igyekszem kihozni a lehető legtöbbet.

Figyelt kérdés

kapok dicséretet az arcomra, alakomra,hajamra pedig egyik se túl szép alapjába véve.

a vonásaim nem csúnyák viszont a bőröm hagy kivetni valót maga után(vékony réteg alapozó+ púder,egy kis szempilla spirál)

a hajam se szép alapjába véve,csupán annyi h hosszú és nem töredezett,de amúgy sehogy se áll,összevissza vannak benne olyan "alig hullámok" és alapjába véve nem is túl dús.muszáj kezdenem vele vmit,egyébként rossz rá nézni.esténként be szoktam fonni így reggelre kibontva szép hullámos lesz és rendkívül dús(persze megsegítem még egy kis tupirral).többen mondták h milyen szép a hajam,de ez engem nem tölt el büszkeséggel,hiszen tudom h nem magától ilyen."külső beavatkozás" nélkül semmilyen se lenne.

az alkatommal se vagyok megelégedve, sajnos meg lehetősen vékony,főleg a lábaim,mint két piszka fa,főleg a combom...:/ felszedni plussz kilót sehogy se tudok.

nem egyszer kaptam meg korábban h anorexiás vagyok,viszont mióta az alakomnak megfelelően öltözöm(épp h térd fölé érő szoknya,eltakarja a nagy hézagot a combomnál) általában pozitív kritikát kapok csak,viszont tudom h az alakom nem változott semmit se a negatív kritikák óta.:/

egyszerűen csak igyekszem elfedni ami kevésbé szép,ezek tudatában nem tudom örömmel fogadni a pozitív megjegyzéseket sem.


2012. máj. 7. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak hibái, és mindenki igyekszik is elfedni őket

nem csak neked van gondod a hajaddal, alkatoddal, de a hajápolók, hajvasaló azért van, hogy segíts ezeken

ha megnyugtat az én hajam sem egy álom, nagyon dús, de ha éppen megfelelően van vágva egész elviselhető

van egy csaj a suliban akinek nagyon vékonyszálú a haja, szinte alig van, pedig hosszú, az jobb lenne?

a ruha pedig azért is van, hogy elfedd vele ami nem tetszik, inkább örülj, hogy tisztában vagy vele, hogy milyen vagy és teszel ellene ami nem tetszik

amúgy pedig csak simán köszönd meg ha valaki megdicsér rajtad valamit, és ennyi, nem kell ezen problémázni

2012. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jólneveltség kérdése. Ha valaki megdicsér, durva illetlenség elhárítani, szabadkozni, mert azzal kínos helyzetbe hozod a másikat. Így kezeld a bókokat:


-De csinos vagy ma!

- Köszönöm.

2012. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!