Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A művészek miért öltözködnek...

A művészek miért öltözködnek másként mint az átlag emberek?

Figyelt kérdés

A "művészek" alatt értem azt aki rajzol, fotózik és stb.

Nem úgy öltözködnek mint az átlag emberek hanem "divatosabban(?)"


2012. márc. 26. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem éppen. Akit én ismerek és tényleg letett valamit az asztalra, az teljesen átlagosan öltözik.


Azok akik pedig kevésbé tehetségesek, de sokkal többet gondolnak magukról, azok hozzák a művészi kinézetet...

2012. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azok max. nagyon idézőjeles értelemben vett művészek. Igazából nem is azok. Ha megnézed az igazi művészeket, rájössz hogy ők ugyanúgy öltöznek, mint bárki. Mivel nekik nem kell bohócruhákba bújniuk, hogy valaki azt higgye rájuk, hogy művészek.
2012. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyanok akik a művészeten keresztül mutatják meg magukat, hogy kik is, de vannak olyanok akik a ruhájukkal is kimutatják, szerintem emiatt nem kell elítélni őket sem. ez is csak egyfajta önmegvalósítás. én rajzolok és fotózgatok is, nem vagyok profi, de kicsit más az életfelfogásom mint a legtöbb emberé. én pl. nem öltözködöm divatosabban, hanem rockeresen, de én ezzel fejezem ki a zenei ízlésem és azt is, hogy nagyjából miket alkotgatok :)
2012. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arragondolsz,hogy konzervatívabbak? És nem öltöznek papagájként meg cicanadrág meg deszkáscipő meg kivágott felsők? :D
2012. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Olyan egyedi stílusuk van. :)
2012. márc. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!