Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom?

Mennyit kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

tavaly eléggé meghíztam és 164cm és 68kg voltam...

már fogytam,most 60kg vagyok és nem tudom mennyit kéne még fogyni...csak azt hogy kell...én pl 54-55kg-ra gondoltam...

szerintetek?

egyébként mikor 68kg voltam 75/B melltartót hordtam,mostmár inkább A kell legtöbbször,de vmelyikből kell a B

15/L



2012. máj. 7. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nőiesedik a tested, szóval lehet még nagyobb cicid, ne aggódj.

Tornázz, sportolj, étkezz rendszeresen, többször keveset, igyál sok folyadékot (víz!!!) és fogyassz sok gyümölcsöt, zöldséget, inkább szárnyas húst vagy halat és ne vöröshúst, kevés édességet, sós ételt, kenyeret.

ha ezekre odafigyelsz, csak úgy olvadnak majd rólad a kilók. :)

2012. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
táncolok és futok,2012 elejétől figyelek a megfelelő foyadékmennyiségre is,naponta legalább 2l-t próbálok inni-többnyire sikerül-ezenkívül néha csinálok haspréseket és kitöréseket...ez a 8 kg szeptembertől ment le,de most ezt a -5-6kg-t júliusig szeretném...ha a sulinak vége minden nap fogok futni,és minden nap felváltva hasprés/kitörés hiszen időm lesz mint a tenger de tánc nem:/
2012. máj. 7. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Táncolni otthon is lehet, de bármilyen testmozgás megfelelő.

Ha elszánt vagy, sikerülni fog.

DE! táplálkozz helyesen és igyál sokat, koplalással nem mész sokra.. :)

Sok sikert! :)

2012. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!