Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy piercinget az...

Szeretnék egy piercinget az ajkamba. Elmondanátok a hátrányait és, hogy mennyire fáj?

Figyelt kérdés

1.kép. Minden vágyam...

[link]



2012. máj. 5. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hátrányai? Szerintem nincsen igazából... ez a karika (vagy patkó) ajak piercing még a fogaidban, ínyedben sem tehet problémát.

Mennyire fáj? Maga a szúrás 1 másodperc, szinte semmi, és gyorsan is gyógyul.

2012. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp hogy a patkó és a karika piercing tesz kárt a fogakban, ugyanis koptatja a fogzománcot. 2 hét a gyógyulási ideje, de először egy szárasat tesznek be, mert azzal gyorsabban gyógyul, később ajánlatos csak karikára cserélni.
2012. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt neked patkód vagy karikád? Csak mert hozzá nem ér a fogadhoz egy normális méretű egyáltalán, ellentétben a talpas piercinggel.
2012. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képzeld volt...-.-
2012. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! az ajakpc szúrás nekem szinte egyáltalán nem fájt, egészen minimálisan éreztem csak, és bár fel volt dagadva egy kicsit, később se fájt :) az evés elég furcsa volt az első pár napban, meg kellett szokni, ahogy csúszkált a szára :D először talpas piercinget fognak betenni, azt később kicserélheted karikára. az viszont igaz, hogy a műanyag szárú talpas piercing kevésbé roncsolja a fogad. nekem a fém talp eléggé leszedte az ínyemet annál az egy fogamnál, ahol érintkezik...
2012. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!