Elmondanátok neki?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytárnőm eléggé szőrös az arcán. Itt gondolok az orra, bajuszra, és szemöldökre. Nem értem hogy a legjobb barátnői mért nem szólnak neki. Amúgy csinosan öltözködik, sminkeli magát,stb. Háta mögött sokan tesznek róla megjegyzéseket. Azt se értem, hogy eddig mért nem vette észre...

Szerintetek finoman közöljem vele?

19/L


2012. jan. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

igen

szarul fog neki esni sztem először..de a későbbiekben sztem sokkal jobban jár így h szóltál neki.

2012. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem beszélhetnél a barátnőivel,h ők szóljanak neki,vagy ilyesmi.. de én mondjuk odamennék hozzá és elmondanám neki kedvesen, hogy sajnos sokak tesznek megjegyzéseket az arcára stb.. a háta mögött és esetleg megkérdezném,h nem zavarja,h ilyen, azért nem tesz ellene, vagy normálisnak tartja,v nemtom..:)
2012. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, beszélj vele. De úgy, hogy a segítőszándékot lássa benned, ne a támadót:)
2012. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem vagytok közelebbi, szorosabb kapcsolatban, akkor ne szólj! Mert nem a te dolgod, és annak ellenére, h benned csupa jó szándék van, elképzelhető, h ő ezt rossz néven venné.

Ha neki nem tűnik fel, pedig nyilván szokott tükörbe nézni, nem egy -effektíve- idegen dolga erről felvilágosítani.

2012. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget :) Azt hiszem akkor nem avatkozok bele. :/
2012. jan. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!