Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még soha életemmben nem volt...

Még soha életemmben nem volt műkörmöm, elmondanátok mondent amit egy, , kezdőnek, , tudni kell? Felpontozo. Csak légyszi gyorsan.

Figyelt kérdés
15L vagyok,és nagyon kis korom óta rágom a körmömet,és letépkedem a bőrömet,és nagyon csúnya a kezem.Néha a körmmöm körül kis,,búbok,,vannak.Nagyon szeretnék kis igazi köröm kinézetű körmöket.mert hangszereken játszok(csellón,és zongorán is.)Mennyi az ideális ár?Milyen kézzel kell odamenni,lehet e egy kicsit sebes a körmöm körül a bőr?Fáj e?(tudom hülye kérdés)ÉS EGYÁLTALÁN MINDEN!Légyszi segítsetek.előre is köszönöm.
2010. okt. 24. 17:32
 1/7 anonim válasza:

igen...bárhogy odamehetsz...majd a műkörmös elmondja h mi a teendő...elvégre ő ért hozzá....2500-4000 Ft az ideális ár kb.

és nem nekem nem fájt...talán egy picit amikor a géppel reszeli a körmöd felszínét..de az sem vészes..max szólsz h ez már fáj ... :)

2010. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi,ment a kéz.de 2500-4000 a töltés v. az első alkalom.:)
2010. okt. 24. 17:58
 3/7 A kérdező kommentje:
lemaradt a ?
2010. okt. 24. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt a környéken 7000et is elkérnek egy műkörömért, de én 4000nél nem adnék többet.

Nem fáj, max ha belereszel a bőrve véletlenül, de egy jó szakember erre figyel, és nem történik meg.

Fontos, hogyelőtte nézd meg a munkáit, ne valami kontárhoz menj, mert komoly károsodást tud okozni a nem megfelelő szakértelem.

[link]

2010. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi.ment a kéz
2010. okt. 25. 07:36
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nincs műkörmön, de a közvetlen környezetemben sokaknak van. nekik 2500-3500ért csinálják, és nagyon szépre. szerintem ez egyáltalán nem fáj -max. mint ahogy az előző hozzászólok említették - ha kicsit jobban csiszolja a körmöd. minden esetre, szerintem kezdetnek ne azt az extra hosszú, hegyesed válaszd. inkább egy kicsit szolidabbat, hogy "megszokd". már lehet, hogy butaságot beszélek. nekem is tervben van, hogy műkörmözök. én viszont azért szeretnék, mert gyengék a körmeim, és nem tudom megnöveszteni, mert mindig betörik. sok sikert neked és szép körmöket ;)
2010. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 30. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!