Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy jó alakú lánynak összeérne...

Egy jó alakú lánynak összeérnek a combjai vagy nem?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélgettünk egyik tanárommal (40es férfi), mert odajött, mikor egy női újságot nézegettünk. Egy modell lány volt benn szép hosszú lábakkal, a combjai nem értek össze, és a tanárom szerint ez csak a mi generációnk szerint szép, mert a média miatt elferdült az ízlésünk. Vélemény?
2009. jún. 23. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy jó alakú lánynak simán összeérhetnek a combjai, mert attól még nem lesz csúnya vagy kövér...

A mostani modellek közül pedig sokan már túlságosan soványak, vagy segít rajtuk a Photoshop...:)

Szerintem inkább érjen össze az a comb, minthogy átférjen rajta egy gumilabda...:)

Viccen kívül, tényleg csak a csontkollekciókat meg a műnőket mutogatják a médiában és ezzel már nem egy valós képet mutatnak nekünk! Valahol igaza van a tanárodnak... De ízlések és pofonok...:D

2009. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőies nőnek összeérnek szerintem, azt már nem tartom nőiesnek ha már majdnem olyan vékony a combja mint a bokája:D
2009. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, várok még párat:) és légyszi írjátok oda, h férfi vagy nő ill. a korotokat!
2009. jún. 23. 18:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem azért nem érnek össze mert görbelábú vagyok :)

nem zavar :) Amúgy 170/51 vagyok, tehát tökéletesen elégedett az alakommal.

Ismerek egy srácot, ő kifejezetten arra bukik, ha egy csajnak nem ér össze a lába :)

2009. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha összezárt lábakkal áll, és akkor sem érnek össze a combjai (értem ez alatt azt, hogy át lehet látni a combjai között) szerintem irtó ronda kb. mint egy csontváz.33/L
2009. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

19:26-osnak

Egyik válaszoló vagyok. Nem érzem magam sem undorítónak, sem pedig csontváznak.

Én meg utálom a hájas disznókat akiknek undorító X lábuk van!

1:1

2009. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

nem feltétlenül azért látsz át a combjai között mert csontkollekció. hanem mert széles a csipője. ennyi!

sztem az az undoritó akinek hájasak a combjai és összeérnek és amikor mennek ott a háj dörzsölödik.. 15/L

2009. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a KÉRDÉSre válaszolva sztem nem attol függ.. mind2 lehet szép. téleg a csipőszélségétől függ főleg.
2009. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21:20 válaszoló szerintem nem rád irta a 19:26 os a választ már bocs
2009. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem összeér,pedig nem vagyok hájas,és a csipőm is széles. Szerintem ez tök mindegy,amig esztétikus,még soha életemben nem gondolkoztam ezen eddig,hogy normális e,ha összeér az ember combja...
2009. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!