Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörmösök miért olyan...

A műkörmösök miért olyan nagyképűek?

Figyelt kérdés
Csak én tapasztalom, hogy nagyon fent hordják az orrukat? Kikészülök, ha néha bemegyek egy szalonba és olyan lenéző arroganciával néznek rám...
2012. ápr. 18. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is többek között ezért jöttem el a műkörmösömtől. Persze nem csak ez volt az oka, amúgy is meguntam a műkörmöt, de belül éreztem a megkönnyebbülést, hogy ehhez a nőhöz se megyek többször...
2012. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegyikünk az. De sejtem, hogy mire gondoltok, én is találkoztam ilyennel, igaz ő kozmetikus volt, nem körmös, de attól még nem gondoltam azt, hogy mindegyikük ilyen.
2012. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szakma függő. Ezek az emberek amúgy is nagyképűek lennének. Az ilyen körmösnek azért nagy az arca, mert semmi alázat nincs benne a szakmája iránt. Egy jó körmös(és bármilyen szakember) tudja, hogy még rengeteget kell tanulnia, és hogy a vendégekből él, akikkel meg kell tanulni bánni.
2012. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!