Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lányról? SOS!

Figyelt kérdés
Ma a barátommal facebookoztunk, és megjelent ennek a lánynak a képe, és azt mondta rá, hogy szép, és bejön neki. Mit gondoltok, van okom a féltékenységre? :(( 16/L
2012. ápr. 16. 18:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem és barátom szerint is te szép vagy, a másik csaj barátom szerint átlagos, szerintem ronda, pocokarcú. Neked különlegesebb az arcod.
2012. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem téged se kell félteni,mert :

1. kirakod a képed

2. már a facebookodat is linkelnéd

szóval a sráccal teljesen összeilletek,és inkább örülj,hogy őszintén megmondta,minthogy a hátad mögött épp csalna.

2012. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
szerintem te sokkal szebb vagy, mert a másik csajnak nagy bumszli orra van. a szájával meg nem tudom mit csinál...
2012. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csúnya ez lány...már bocs azoknak akiknek bejön, de izlések és pofonok. Az az oldal mosoly meg kifejezetten barátságtalan.
2012. ápr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
egyik sem egy fullextrás szépségkirálynő, de hozzád képest sokkal szebb az is biztos, de egy megjegyzésre nem kell féltékenynek lenned
2012. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Őszinte volt a srác, hogy elmondta, hogy tetszik neki. De ennyi, nem kell mögöttes tartalmat hozni hozzá! Amúgy nekem a másik lány jobban tetszik, mint Te
2012. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem a másik lányt meg sem jeleníti :s

Szerintem te átlagos vagy :)

2012. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!