Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 28. 13:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
bár én lány vagyok, szerintem nagyon szép vagy, viszont sokkal előnyösebb,ha nincs így körbehúzva a szemed ;)
2012. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szép,de a smink nekem sem tetszik :D
2012. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alávágnék, smink ide, smink oda:D
2012. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szep vagy, de a szemedre probalj fiatalosabb sminket tenni. pl szep divatos szinnel fesg ki szemhelyad plussz szepilla spiral plussz szajfeny es ennyi eleg... a fekete eros ceruza oregit es nem elonyos.

Latszik a pozolasbol hogyvtudod jol nezel ki ezert nem hiszem hogy szukseged van arra hogy mi idegenek bizonygassuk ezt neked.

probalj valami konstruktivebbet talani szabadidoddel mint ez, sok beteges ember van itt aki ilyen kepekre elvez mint amiket feltoltenek ide fiatal lanyok mint te....

33/no

2012. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!....!Azért raktam ki képet magamról..mert szeretném tudni,hogy idegenek..első látásra,mit gondolnak rólam!És mivel teljesen személytelen,gondoltam..őszinte lesz mindenki,akár szépnek lát,akár csúnyának lát...

Mert teljesen más,ha barátot kérdezek..vagy ismerőst...

2012. jan. 28. 13:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szépek a szemeid, de nem sminkelném ilyen erősen. Szép a szád, tetszik az alakod. Vonzó vagy, de ne sminkelj ennyire!
2012. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

nagyon szép vagy (csak máshogy kéne sminkelned)

15/L

2012. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem van szép. Csak őszinte vagyok. :) De pozitívum az az, hogy olyan lány vagy, aki sokkal többet ki tud hozni magából, mint amilyen alapjáraton. És szép az alakod...:)
2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szép és csinos vagy

smink nélkül is jól néznél ki szerintem

2012. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó alakod van, a hajad nekem olyan semmilyen és ezen a sminkelésen változtathatnál, de összességében szép vagy.
2012. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!