Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erröl a lányrol?

Mit gondolsz erröl a lányrol?

Figyelt kérdés

[link]


szerinted hány éves

szép-e

kinétre milyen belső tulajdonságokat mondanál ra


2012. ápr. 7. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aranyos. Kb 13-14 lehet. A belső tulajdonságoknak nem sok köze van a kinézethez.
2012. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

- 10

- Igen.

- Nem szeret nyelvtanórára járni (erről, lányról, kinézetre, rá, ?, mondat nagy kezdőbetű).

2012. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak ötösöm van nyelvtanból,de siettem és telefonon vagyók amiatt írtam el néhány dolgot kedves ketteske.

Amúgy köszi válaszokat!

Ezt a belső tulajdonságos dolgot meg úgy gondoltam,hogy ha meglátsz valakit rögtön van egy elképzelésed,hogy milyen belső tulajdonsággal rendelkezik.

2012. ápr. 7. 18:51
 4/12 A kérdező kommentje:
*vagyok
2012. ápr. 7. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
5 év múlva szép leszel. Most még csak cuki vagy.
2012. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

-12éves lehet

-nem csúnya,de nem is kimondottan szép,viszont még sokat fog változni

-jó tanuló,okos,segítőkész,barátságos

2012. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amilyen jól meg lehet állapítani egy beírásból a helyesírásodat, olyan jól lehet vajon a belső tulajdonságokat is meghatározni egy kép alapján ?


meddig érvényes egy ilyen kép? itt ép baba, aztán este kocsma? ma nem lehet tudni...

2012. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Fehér Szakáll!

Bocsánat,de az elején nagyon siettem és elírtam néhány dolgot valóban,de nem kell rögtön azt feltételezni,hogy kocsmàba járok.Elárulom,hogy ez a kép azelőtt készült,hogy színházba mentem.

2012. ápr. 7. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

És attól, hogy telefonról vagy nem kell helyesen írni? Minek egyáltalán okostelefon így, ha írni sem tudtok rajta?

Mellesleg attól, hogy ötös vagy nyelvtanból nem jelent semmit, mivel a nyelvtan órák nem kifejezetten a helyesírásról szólnak...

Kérdésdre válaszolva szerintem olyan 12-13 éves lehetsz, átlagos, nem "hú de nagyon szép" kategória, de csúnya sem(mondjuk inkább közelít a széphez), belső tulajdonságok: szerintem kedves lehetsz alapjába véve, márha élőben is ilyen mosolygós vagy, illetve lehet kicsit egoista(de ez szerintem még a normális kategórián belül) és egy kicsit visszahúzódóbb, nem nézem ki belőled, hogy szeretsz a társaságközéppontjában lenni. Nagyjából, így ennyi.

2012. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne kérj bocsánatot :)

Másrészt olvasd el újra, amit írtam és rájössz azt írtam, hogy én tévedtem csak persze nem ilyen "egyszerűen" ;)


Másrészt nem feltételeztem rögtön hogy kocsmába jársz, hanem arra próbáltam rámutatni, hogy egy kép alapján nem biztos hogy jól következtetünk


Másrészt :) olvasd el újra, amit írtam és gondolkozz el rajta...

2012. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!