Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Homokóra alakom van?

Homokóra alakom van?

Figyelt kérdés

Váll: 92 cm

Derék: 65 cm

Csípő:82 cm


A tükörben egy kicsit homokórás az alkom, de nem tudom biztosan.154 cm vagyok, 46 kg.Egy kicsit sok, de nem annyira látszik rajtam,hogy ennyi vagyok.Szóval, lehet homokóra alakom? Bunkó véleményt ne írjatok, légyszi!


2012. ápr. 9. 18:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sokat mozgok, azt mondhatom.

Az iskolába 3 km az út, szóval megy nap 6 km bicaj.Kondigépen kb 10 - 20 percet vagyok, és hetente háromszor tesink is van.De a kép kövérít is.Meg is lepődtem, mert azért valójában nincs ilyen sok háj a csípőmön.

Viszont most nem ez a lényeg.Körte, homokóra vagy alma alakom van?

2012. ápr. 10. 12:36
 12/19 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok és bármit megadnék azért, hogy legalább körte legyek.Ez olyan rossz.): Az alma alak nem nőies én meg nem akarok 150 kilósan kinézni 20 évesen.
2012. ápr. 10. 12:38
 13/19 anonim ***** válasza:
11 vagy? Akkor vissza mindent, észrevételeim szerint az ilyen korúak háromnegyede alma alkatú, elkezdesz majd nőiesedni nemsokára, ne aggódj :)
2012. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jajj, komolyan? Hú, ez megnyugtató! (: Körte vagy homokóra alak a nyerő számomra, remélem ezzel fog megáldani a sors.
2012. ápr. 10. 13:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Biztos nem ez lesz a végleges alakod. Nekem semmi derekam nem volt ennyi idősen, neked pedig már van, lehetsz akár homokóra is.
2012. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, ezt komolyan mondom :) Ilyen korban még nekem sem volt egyáltalán alakom, ma pedig... már van :D
2012. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A csípőmről meg a derekamról szeretnék leadni, és combból.Elipszis tréneren 25 percig csinálom napi egyszer - kétszer (folyamatosan több ideig csinálom), bicaj, egy kis futás, gyaloglás, tesi, menza kaja mérsékelten, és kevesebb csokoládé, ilyesmi.És lesz eredménye - remélhetőleg.Ha alma alakom lesz felnőtt koromra, én esküszöm megölöm magam.Nem akarok olyan lenni, hogy a hasamon mindig is lesz egy kis felesleg.Lapos has az álmom.Ehhez pedig vagy banánnak (ami nem leszek és nem is akarok) vagy körtének (ez már sokkal jobb) vagy homokórának kell lennem (ez is szuper).
2012. ápr. 10. 18:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy alma alakod lesz, egyszerűen még nagyon fiatal vagy. A váll-csípő arányod alapján nagyon körte sem leszel, mert már most sem zavaróan keskeny a vállad, úgyhogy ha nem is lesz nagy melled, szerintem homokóra lesz a végeredmény.
2012. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Értem.A barátnőm is mondta, hogy ez tuti homokóra lesz, aminek nagyon örültem.(:
2012. ápr. 11. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!