Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Homokóra alakom van, ugyanakko...

Homokóra alakom van, ugyanakkor nagyon alacsony vagyok. Milyen ruhák előnyösek nekem?

Figyelt kérdés

Telt kebleim vannak, a derekam vékony, kerek fenekem van, ehhez természetesen a combom sem gyufa, nem hájas, de nem olyan vékony, mint a modelleknek. Összességében formás, nőies vagyok, nincs rajtam felesleg, de mindössze 153 centi "magas" vagyok és ez nagyon idegesít! Szinte minden ruhában úgy érzem magam, mintha még inkább összenyomna, ezekben a mell alól bővülősekben terhesnek nézek ki a nagy melleim miatt, a magasderekú nadrágokban, szoknyákban úgy érzem hatalmas seggem van.. Azt olvastam, hogy az alacsonyaknak előnyös a mély kivágás, de nekem nagy formás melleim vannak és úgy érzem akkor, hogy mindenki belebámul, vagy azt gondolják, hogy direkt kipakolom őket hadd nézzék... sok felsőbe, ami tetszik meg egyszerűen bele sem férnek csak vagy két számmal nagyobb méretbe, de annak meg a mell-részén kívül akkor többi része már olyan, mintha egy vitorla lenne rámakasztva.


A magassarkút szerencsére szeretem, azt tudom is, hogy jó nekem.


Szolidan elegáns, nőies stílusban szeretnék öltözködni, nem kiscsajosan.


Van valakinek ötlete? Sajnos az a baj, hogy hiába nem vagyok kövér, pont azért mert alacsony vagyok ilyen mell és csípő mérettel akkor is folyton úgy érzem magam a ruhákban, hogy piramis alakú vagyok, terhes, törpe vagy ez mind egyszerre... :(


Meztelenül vagy fehérneműben teljesen elégedett vagyok, de felöltözve valami sosem sikerül. Szeretnék úgy is csinos lenni.


Képet nem akarok rakni, mert akkor az egész átmegy alak-fikázó sárdobálásba és nekem meg öltözködési tanács kellene, mert mostanság tervezek egy bevásárló körutat az eladók meg úgyis mindenre azt mondják, hogy jó.


2009. dec. 4. 03:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan női testalkat,aminek jellemzője a karcsú derék,a gömbölyded csípő és a telt keblek. Azok a ruhadarabok előnyösebbek,amelyek kiemelik az előbbi sajátosságokat. A vékonyabbaknak a testhezálló fazonok,az enyhén karcsúsított kabátok ajánlottak,melyeken a kisebb szűkítések kihangsúlyozzák nőies alakjukat. A szoknyáknál jobb ha kerülöd a hasra és csípőre "tapadó" darabokat. Viszont előnyös ha a nadrágot övvel kiemeled ezzel hangsúlyozva a karcsú derekad. Ruhákban előnyös ami szintén kiemeli a derakat és lágy esésű. Részesítsd előnyben a lágy hullámzó és apró mintázatú anyagokat;a "V" nyakkivágást;a karcsúsított szabsvonalakat és a pasztell színeket!
2009. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt egy honlapon találtam:

A cél: A homokóra alak nagyon előnyös, oda vonzod a tekintet ahova akarod, ebben segítenek a szűk ruhák, amivel ellensúlyozod azt a területet, amivel nem vagy elégedett.


Felsőrész: Olyan elsőket válassz, ami hangsúlyozza a vékony derekad. Hagyd szabadon a derekad, ne hordj övet ott, mert nincs rá szükséged. A V nyakú felsőrész jó megoldás, fontos, hogy olyat válassz, ami nem csak a dekoltázsra tereli a szemet, hanem a vékony derekadra is, különben tulságosan vastagítod a felsőtested. A pánt nélküli felsők is ajánlottak.


A könnyed anyagok vékony formát adnak a testnek, de nem vastagítják azt. Tartsd ezt észben, amikor vastag kötött pulcsit vásárolnál.


Színek: a matt és egyszínű ruhák rendkívül jó alakúnak mutatnak majd. Ha mégis színeset választassz, akkor ügyelj arra, hogy ne legyen magas a nyaka, illetve a formák ha lehet, a felsőrész alján legyenek.


Szoknya: Előnyös az alakodhoz a szoknya. Legjobbak a ceruza szoknya, a térd szoknya és a magasderekú szoknyák. Anyaga olyan legyen, ami egy kicsit nyúlik.


Nadrág: Az enyhén csőnadrág és farmer segít egyensúlyozni az alakod. egyaránt hordhatsz szűk, illetve bő szárú nadrágot.


Emlékeztetőül: Nagyon jó alakod van. Mutasd ezt meg nőies szoknyákkal és ruhákkal.

2009. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok:én meg fejből írtam mert 5 évig ezt tanultam. :D
2009. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. dec. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!