Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen báli ruhát ajánlanátok,...

Milyen báli ruhát ajánlanátok, ha homokóra alakom van, picit vastag a felkarom?

Figyelt kérdés
Félvállas? Pántos? Pántnélküli? V-kivágású, egyéb?
2010. okt. 4. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyat ami leszorítja a csípőd, de nem emeli ki a feneked. Szoval ilyen felül szűk alul bő ruhát. He pedig nagy a karod is akkor szerintem 1 boleró a legjobb megoldás. Divatos nem takarja el a rucit és még házni sem fog a hátad.

Ez az én ruhám. vegyél te is ilyet és persze + a boleró

[link]

Remélem segjtettem.

2010. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen alakom van. Amit először linkeltek azt NE.

Ha nagyobb melled van-a homokóra alkat ezt feltételezi-akkor a pánt nélküli nem fog jól állni, az arra jó, hogy a közepes mellet nagynak láttssa.


Csónaknyakú, vagy mély V dekoltázs és szimetrikus. Ha lehet szűk, De empire szabású, mert akkor a mell nem olvad egybe a törzzel és nem tűnik kövérebbnek az alak... de ne legyen mell alatt túl bő. A soknya A vonalú vagy mini.

Ehhez az alkathoz többnyire szép lábak társulnak, szóval én miniruhát javasolnék.



[link]

[link]

[link]

2010. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A minik lemaradtak:

[link]

[link]

2010. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te nem vagy tiszta hát hogy vegyen fel ilyen ruhát ami kiemeli az alakját. A picit teltebb lányoknak olyan ruha kell amit az első linkelt. Az olyanokba meg amit te belinkeltél kb. ugy nézne ki mint 1 töltött káposzta.

elnézést a kérdezőtől.

2010. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit tudtok erről? Ovastatok szakirodalmat? Ha nem akkor ne okoskodjatok. Én olvastam. Viszont a boleróval egyetértek.
2010. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos-.- csak a kezemet tartom picit vastagnak.
2010. nov. 27. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!