Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek akarom érezni magam....

Szépnek akarom érezni magam. Hogyan?

Figyelt kérdés
A barátom szerint szép vagyok, de én nem látom magam annak. Mutatott előző barátnőiről képet és sztem ők sokkal szebbek nálam, szerinte meg én vagyok a legszebb közülük. Miért nem látom meg magamban a szépséget? Miért nem érzem magam szépnek és mit tehetnék, h szépnek érezzem magam?
2012. ápr. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Először a problémát kell megtalálni és csak utána lehet orvosolni! Mi nem tetszik magadban konkrétan? :)
2012. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem látom szépnek az arcom. Ha pattanásos, akkor csak vagy 2-3 pattanás van rajta, de az hetekig nem múlik el és szép piros az egész... magát az arcomat nem szeretem :D de nem akarom sminkelni, mert az meg nem én vagyok, nem fogok több kilónyi vakolatot feltenni. Egy kis szempillaspirállal megelégedek. Néha korrektorral megpróbálom eltüntetni a pattanásokat, de feleslegesnek tartom, mert úgyse tünteti el. A többi testrészemmel nincs nagyobb bajom, a hasammal még egy kicsi, de hát arra csak rá kéne dolgozni... Egyedül az arcom irritál néha, és emiatt nem látom szépnek magam...
2012. ápr. 9. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
hehe, nálam is ez a gond.én kövérnek is érzem magham de az arcommal van nekem is a legnagyobb bajom. nekem az nem tetszik h kicsi a szemem nagy az orrom szeplős vagyok szám az meg nm tom milyen formáju és ugy látom mintha nagy lenne a vállam. :( =(( én néha néha szének érzem magam de z nagyon ritka..
2012. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez még változhat :) Nem kell mindenkinek tökéletesnek lennie. Szerinted azok a lányok miben szebbek? A pattanásokon kozmetikus segíthet! A fiúk meg a természetességet szeretik!Most veled van..a tiés! Ez nem elég? :))
2012. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Ő is mindig mondogatja, h szép vagyok, meg szebb, mint ők, csak én nem látom magam annak. 10es skálán neki 10es vagyok, az előző barátnői nem érték el soha a 10est. Pedig ő tényleg a szépet szereti. De majd biztos megbarátkozom azzal, h szép vagyok, csak többet kell hangoztatnia... :D
2012. ápr. 9. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!