Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy suliban...

Miért van az, hogy suliban rondának látom/érzem magam, otthon meg egész szépnek?

Figyelt kérdés

Vagy például készül rólam fotó a suliban, azokon nagyon ronda vagyok, és ha itthon(a sulin kívül)készül, akkor meg jó.

Suliban pattanásosabb, és csúnyább a bőröm is, na meg az alakom is szaar.

Itthon meg többen mondják hogy milyen kis szép vagyok, stb de ott...

Miért van ez? Miért változok meg a 2 időszakban? És ott olyan kis szótlan vagyok, nem nagyon bontakozom ki, az itthoni társaságban a sulin kívül meg én vagyok a jófej meg vicces.

Tanácsok? Mitől van ez?15L


2012. ápr. 2. 15:46
 1/8 anonim válasza:

nem változol meg..ezcsak tipikus csaj betegség hogy suliba mindig ugyérzed magad mint a "mosott szar"

meghát a reggeli sminkelés esetlen hajvasalás suliba azért szétjön...és attol igy csúnyának érzi magát az ember...legalábbis én igen:D

2012. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a suliban mindig másokhoz méregeted magad, másokhoz képest mennyire vagy szép vagy csinos. Otthon az ember a saját környezetében biztonságban és jól érzi magát, ráadásul kapja a bókot a családtól, szomszédoktól (még ha nem is mindig igazak), tehát saját terepen magabiztosabb vagy, az iskolában pedig elveszett. A fotókkal kapcsolatban szinte mindenki kritikus magával, de inkább legyen kritikus, mint egy beképzelt majom.
2012. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Suliban feszültség van ez meglátszik az arckifejezésen, ráadásul világosabb is, erősebb megvilágításnál a legtöbb ember rosszabbul néz ki.
2012. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

találó kifejezés volt a "mosott szzar":))

De nem az, hogy a rokonok dicsérgetnek, mert nem így van, hanem pl nem tudok jól kibontakozni, és akkor tükörbe nézek s borzasztó! A sulin kívül mindenhol jól áll a hajam is, meg olyan más. Mit tegyek, hogy megváltozzak?

Ez lehet az önbizalomhiánytól?

2012. ápr. 2. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak a fénytől,nálam így van : suliban ronda vagyok,itthon jól nézek ki :D
2012. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ez lehet az önbizalomhiánytól?"

Igen, ez attól van.

2012. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem otthon magadat fotózod és ezért készülnek előnyösebb képek én pl a csoporttársaim többségét meg sem ismerem a facebook profilképe alapján, mellette elég önbizalom hiányosnak is tűnsz az alapján amit írtál.

Az is lehet, hogy amikor otthon vagy nagyobb az önbizalmad és ez is meglátszik nem tudom.

2012. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én sulimban a tükröket csak úgy tudták felrakni a falra,hogy abba bárki rondának látja magát :D

Van egy modell lány nálunk, tényleg gyönyörű, és elismertebb modell is, egyszer került mellém a tükröknél és kiemelte a rossz fényviszony itt- ott a bőrhibáját neki is.mikor a folyosóra értünk, akkor "újra" gyönyörű volt. :D

2012. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!