Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a lány modellkedhet? (képpel)

Ez a lány modellkedhet? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 8. 14:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
43%

szerintem meg csúnya vagy :O


16L

2012. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 tetris ***** válasza:

Kezdő tőke is kell hozzá. Lennie kell valami demo anyagnak, ami téged reklámoz. Valami fotoalbum-szerűség. Aztán be kell jelentkezned ügynökségekhez, akik biztos nem ingyen fognak kiközvetíteni, hanem fizetni kell érte.

A fotózásokra oda kell jutni valamivel. Ha nincs busz, akkor ki fog odafuvarozni?

Van egy ismerősöm, akinek modell a lánya. Az egész iskola utálja miatta. A lányok kiközösítik, amint megtudják, hogy modell. Már a negyedik sulit váltja emiatt, mert már itt is irígykednek rá. Nincsenek barátai, mert mindig úton van, soha nem ér rá. Pedig nem is egy olyan hú, de ismert modell. A megkeresett pénzt az anyja kezeli, mivel még csak 17 éves. Az ügynöksége már Dubaiba is kiközvetítette másfél évvel ezelőtt, amikor még nem volt közismert, hogy ott mi folyik. Azóta se mondta el, hogy milyen volt ott. Na, vajon miért? Hát igen, ez is a modellkedéssel jár.

2012. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
16%

Jajj kislány már megint Te? Hányszor akarod még kirakni a képed?

Nem vagy való modellnek: egyáltalán nincs modell típusú fejed, a szeplőid miatt is hátrányba kerülsz(mert rondák és egyáltalán nem különlegesség), a magasságod sem elég hozzá, plusz 12 évesen kis buta liba vagy, ahhoz még nyelveket kéne tanulnod,plusz az írásodon is látszik, hogy gyerek vagy(és hiába vagy ötös nyelvtaból:P)

2012. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Jajj kislány már megint Te? Hányszor akarod még kirakni a képed?

Nem vagy való modellnek: egyáltalán nincs modell típusú fejed, a szeplőid miatt is hátrányba kerülsz(mert rondák és egyáltalán nem különlegesség), a magasságod sem elég hozzá, plusz 12 évesen kis buta liba vagy, ahhoz még nyelveket kéne tanulnod,plusz az írásodon is látszik, hogy gyerek vagy(és hiába vagy ötös nyelvtanból:P)

2012. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nagyon szép vagy, különleges a szeplőiddel, de a modellek közt átlag, már pedig ma extra különleges arcúakat futtatnak csak.
2012. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
28%

szerintem meg ocsmány vagy..

kicsit el lehetsz magadtól szállva,szóval jó lenne ha visszaszállnál a földre,mert nem vagy egy világszépe,sőt!

2012. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy miért írtad mindkét kérdésed E/3-ban? Valami baj van odabent, vagy mi?
2012. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
am meg mér lettem lepontozva?:O -.-
2012. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
nem vagy csúnya,el ne hidd már,sok irigy kurv@.szép vagy,de nagyon gyerek még,ha hobbiból,vagy önbizalom növelésből ki akarod próbálni magad a modell szakmában,akkor rajta,veszteni nem veszthetsz vele és ki tudja?! lehet,hogy még be is válhat.De ne éld bele magad nagyon.
2012. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
17/L voltam.
2012. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!