Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a lány modellkedhet? (képpel)

Ez a lány modellkedhet? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 8. 14:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%

ja, és ne modellkedni akarj, hanem inkább tanulj.



miért akar minden 2 tini modellkedni, amikor nincsenek olyan adottságaik?

2012. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
*2.
2012. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok,szerintem ahhoz képest magas vagyok.

egy picit a súlyom miatt félek.mondjuk egészségesen étkezem(kevés édesség,sok gyümölcs,sok folyadék,fehér kenyeret nem eszek,meg bő olajban sütött dolgokat sem)

2012. ápr. 8. 14:44
 14/30 A kérdező kommentje:
de megtanított,de a modellek többsége már kórosan sovány--->piszkafa
2012. ápr. 8. 14:47
 15/30 tetris ***** válasza:
89%

Kegyetlenül őszinte leszek hozzád: csinos, vonzó lány vagy. Ennyi, és nem több. Ma már olyan modelleket keresnek, akik érdekesek, akik valamivel kitúnnek a tömegből. A te külsődben viszont semmi extra nincs. Az a pár szeplő nem az. Mégegyszer mondom: kedves arcú, vonzó fiatal lány vagy, de nem vagy annyira ilyen, hogy az agyát eldobná, aki rádnéz.

Én is azt mondom, inkább a tanulásra, a sportra próbálj meg összpontosítani. A modellszakma egyáltalán nem olyan álomvilág, mint amilyennek a tinik gondolják.

2012. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszi!

én komolyan ki akarom magamat próbálni,mert úgy gondolom,hogy veszíteni valóm nincs.Azzal meg teljes mértékben tisztában vagyok,hogy nem csak a fényűzésről szól az életük,és nekik sem egyszerű.Olvastam egy könyvet egy modell életéről és nagyon tetszett,de ott is sok problémára rámutattak meg,hogy nem csak abból áll,hogy beállsz a kamera elé és mosolyogsz.A könyv címe:Egy modell naplója

sajnos az írót nem tudom

2012. ápr. 8. 15:03
 17/30 anonim ***** válasza:
66%

"kicsi szívem, azt úgy mondják, hogy vékony. anyád nem tanított meg rendesen beszélni."


wtf? mi a baj a piszkafa jelzővel? Ezért nem tud beszélni?

2012. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
13%

mert a vékony nem egyenlő a piszkafával.


ezért.


12 éves vagy???

huhh, mi lesz Magyarországgal, ha ennyi buta gyerek nő fel?

modellkedni akarsz, 2 éve múlva a f*szt fogod ráncigálni, 4 év múlva meg pénzt is kérsz a szolgáltatásaidért.


idióta tini pi csa vagy -.-

2012. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

A vékony valóban nem egyenlő a piszkafával,de nem is ezt mondtam.A modellek többsége kórosan sovány és erre mondtam,hogy piszkafa.

Most emiatt miért titulálsz rögtön egy ribancnak?!Amúg csak nézz szét a 12 évesek körében...a felének van fent csókolózós kép a facebookon,vagy épp olyan amin szinte ruha nincs rajtuk.Nem tartzom közéjük szóval nem tudom miért kell ezt gondolni..

2012. ápr. 8. 15:23
 20/30 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy. Meg a modellkedéshez is kapcsolatok kellenek. Különben hamar átejtenek...
2012. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!