Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves,160cm magas lány...

16 éves,160cm magas lány vagyok. Van esélyem növésre? (részletek: )

Figyelt kérdés
Szüleim és testvéreim jó magasak, de a családban több alacsony növésű ember is van. Szerintetek van valami esély arra, hogy esetleg még növök?? ? Mert nagyon nem szeretek ilyen alacsony lenni, bármit megtennék egy pár centiért. Folyamatosan nem sportolok sehol, javasolták, hogy kezdjek el kosarazni, de sokaknak az a véleménye, hogy azzal már nem segíthetek magamon. Tanácsok vagy vélemények???
2012. ápr. 7. 16:52
 1/4 anonim válasza:
Ne aggódj 18-20 éves korig nőhet az ember.Bár én nem tudok arról,hogy a kosár segítene valamiben,azért lehet,hogy tévedek.Ha viszont nem nősz,akkor se keseredj el,mert sok ember van aki alacsonyabb növésű és ez nem gátol meg semmiben se. :)
2012. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mus musculus ***** válasza:
Hülyeség, semmilyen sport sem fogja befolyásolni a genetikádat. Ha a nagykönyvben úgy van megírva, nősz még, ha nem, akkor hiába dédelgeted az álmod. Ebben a korban jó esetben 5 centit magasodnak tovább a lányok, úgyhogy ne várj csodát.
2012. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kosárlabda meg a röpladbda is segít pár centit.
2012. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nősz, amugy ha biztat van egy kiszamolos teszt, esetleg ha érdekel, leirom: Add össze a szüleid magasságát, oszd el 2-vel es vonj ki belőle 13-mat. A fiúknak +13, de nem hiszem hogy neked hasznos lenne.
2014. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!