Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nekem nincs olyan...

Gáz, hogy nekem nincs olyan nagy cicim?

Figyelt kérdés
Tele van a tv, az internet nagy cicikkel. Már facebookra is töltögetik fel a fiúk a szexi lányok képeit és ott élvezkednek rá, a lányok töltik fel a saját maguk fényképezett, fürdőszobás egy szál cicis képeiket. A való életben is úgy veszem észre mindig szóba kerülnek a nagy didkók. Én meg itt vagyok kis cicikkel.:D
2012. márc. 28. 07:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Habár egy tizessel fiatalabb vagyok (26) ceruzaelemér kollégánál, de az biztos hogy a "műanyagos" vagy "megcsináltatott" cici a legkevésbé jó. Nekem is valahogy furcsa volt megérinteni, megfogni.

Sokkal inkább "bejövős" a kicsi vagy átlagos (arányos) méretű mell.

2012. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz szerintem. Ekkora nőtt, aztán kész.

Nekem is kicsi a cicim, sokáig én se szerettem, de egy push up melltartó csodákra képes.


Viszont isteni a seggem... :D

175 cm és 50 kg vagyok. Sosem koplaltam, imádok enni.



28/n

2012. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Nekem is ezzel van problémám.:/

2gyereket szültem nemrég,hát mondanom sem kell h az a szép kicsi is ami volt az most már a múlté.:(

A férjem mondja h neki megfelel...stb,de ez duma.Vígasz.

Tudom h tettszene neki ha nagyobb lenne,és én is gondolkodom a mellműtéten főleg h egy toppból már semmim sem látszik.:((

2012. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Húú :O:O Nem hittem volna, hogy ennyien fogják ezt mondani, nagyon jól esett, és igyekszem azt hinni, hogy nem csak vigasztalni akartok!:D :) Akkor ezek szerint a kicsi is lehet jó, nem csak a nagy!:) Amúgy én is szeretek enni nagyon, popóm nekem is jó, csak hát elől. :D De nagyon rendesen vagytok, köszönöm mindenki véleményét és köszönöm, hogy nem kaptam bunkó válaszokat!:)
2012. márc. 28. 14:16
 15/20 anonim válasza:
Engem is a kismellű nők vonzanak.
2012. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De mondjuk ezt nem tudom felfogni hogyan? Hogy tud egy férfit a kicsi mell vonzani? :D
2012. ápr. 14. 13:56
 17/20 anonim ***** válasza:
A nagyról - ahogy egy hozzászóló írta valamelyik kérdésnél és jól lepontozták - nekem is valami "anyatípus" jut az eszembe. Lehet benne valami.
2012. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A kis mellnek van egy előnye is, a nagymenő bunkók egy része legalább elkerül. Azoknak a mellen és a seggen kívül más nem fontos.
2012. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én szivesen ismerkednék veled ha nem találsz magadnak pasit.
2012. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"De mondjuk ezt nem tudom felfogni hogyan? Hogy tud egy férfit a kicsi mell vonzani? :D"


Nos könnyen. Pl én imádom a hatalmas melleket. De akárhányszor álmodtam arról, hogy megtaláltam életem szerelmét, mindegyik lánynak jó, ha A kosaras melle volt. Nekem is tele van a gépem nagy mellű nők képeivel videóival, mégis úgy néz ki tudat alatt el tudom fogadni, hogy nem mindenkinek lehet nagy melle.

2013. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!