Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig várjak? Mit csináljak?

Meddig várjak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

sziasztok.:) nagyon tetszenek a sütőgyurmás ékszerek, ezért írtam egy csajnak aki készít hogy rendeljek. kb 2 hete rendeltem, megbeszéltük az árat, hogy milyen legyen, a fizetés módját. Én minél előbb megszeretném kapni a karkötőt, mert fontos lenne nekem, és azt mondta a lány h költözik így kicsit nehezebb meg nem is válaszol már egy jó ideje és mit ne mondjak eléggé türelmetlen vagyok.. am.karkötőt rendeltem de most téll nemtomh mennyi idő. meddig várjak? mert félek ha mással ledumálom ő megcsinálja és értitek.:// és én meg nem akaromh ilyen több hónap után kapjam meg..

ja igen egy hete válaszolt utoljára és azt mondta h ír amikor kész lesz.. de most téll nemtomh mivan:((


17L


2012. márc. 16. 22:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
amúgy megmutatod,hogy milyen?(:
2012. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
HÁHÁHÁ beindult a gonoszkodás és a flegmázás :D
2012. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
mivan? xD én már lemaradtam
2012. márc. 17. 21:05
 14/18 anonim ***** válasza:
ja csak, hogy beindult a "kettészakadás" vagyis, hogy mindig vannak olyanok akik belekötnek a kérdésbe és olyanok is akik bevédik a kérdezőt :D
2012. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jaja, szar napom volt, most is az van...

Bocsi a beszólásért.

2012. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
oké semmi ha komolyan írod most és nem vicc/gúny.:) am is már megoldottam a problémát :DD
2012. márc. 20. 16:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Szó nincs gúnyról, teljesen komolyan mondtam:)
2012. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jó:)
2012. márc. 21. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!