Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig várjak? Mit csináljak?

Meddig várjak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

sziasztok.:) nagyon tetszenek a sütőgyurmás ékszerek, ezért írtam egy csajnak aki készít hogy rendeljek. kb 2 hete rendeltem, megbeszéltük az árat, hogy milyen legyen, a fizetés módját. Én minél előbb megszeretném kapni a karkötőt, mert fontos lenne nekem, és azt mondta a lány h költözik így kicsit nehezebb meg nem is válaszol már egy jó ideje és mit ne mondjak eléggé türelmetlen vagyok.. am.karkötőt rendeltem de most téll nemtomh mennyi idő. meddig várjak? mert félek ha mással ledumálom ő megcsinálja és értitek.:// és én meg nem akaromh ilyen több hónap után kapjam meg..

ja igen egy hete válaszolt utoljára és azt mondta h ír amikor kész lesz.. de most téll nemtomh mivan:((


17L


2012. márc. 16. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád :)
2012. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

szegénykém. nagy gondok ezek.

ahelyett,hogy várakoznál, miért nem csinálod meg te magad?

bár nekem is ezek lennének a bajaim,komolyan... ilyen hülyeséget...ilyen hülyeségből drámát csinálni... :S

én átgondolnám a helyedben a fontossági sorrendeket az életemben.

2012. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is elmorzsolok egy könnycseppet a problémád miatt...
2012. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

előzőek, nem tudom miért kell basztatni, szerintem ő sem azt írta, hogy ez az élete legnagyobb gondja. ha segíteni nem tudtok, törődjetek a saját problémáitokkal...


csak hogy a kérdésre is válaszoljak: hol találtad ezt a csajt? és megbízhatónak tűnik? csak mert nem is gondolná az ember,de hihetetlenül sok csaló van és rettentő pofátlan módon művelik amit művelnek. egyébként szerintem lazán megcsinálhatod,ha még egy ideig nem ír, hogy írsz neki, hogy bocsi,mégsem kell, és másvalakivel megcsináltatod, aki talán gyorsabb(:

(nem akarom magam reklámozni,de én is gyurmás vagyok...:)

2012. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

az első 3 válaszoló : ti olyan nyomik vagytok!!! az első írj vmit és a többi birka ugyanazt írja,kis változtatásokkal. most őszintén ezen az oldalon minden kérdés életbevágó?? az élet legnagyobb problémáját kell kérdésben feltenni?? pf

kérdező:

mindenesetre ha neked minél hamarabb kell a karkötő akkor ezt írd oda, és közöld vele hogy már csak xy időt tudsz várni. Ha erre nem válaszol vagy nem küldi el akkor beszéld meg mással. Adataidat ne add meg csak ha már a postázásnál tartotok. Előre ne fizess!!!! tényleg sok a szélhámos!

2012. márc. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:) (nektek ment a zöld kéz) az első 3 válaszoló meg egy nagy bunkó. nem ez az életem legnagyobb problémája, miért nem lehet válaszolni? komolyan.. röhögnöm kell hogy milyen emberek tudnak lenni..-.- ennyi erővel az se a legnagyobb probléma itt ezen az oldalon, hogy valaki milyen hajat vágasson, vagy milyen ruhát vegyen.. ez az oldal arra van, tanácsot szerettem volna kérni, hogy meddig érdemes várnom, mert talán még sose rendeltem semmit internetről? és talán azért nem készítem el magam mert nem tudok ilyet csinálni?-.-
2012. márc. 17. 10:52
 7/18 anonim ***** válasza:
Így van, bunkók vagyunk... Te meg sírjál csak a kis szarod miatt, amit rendeltél.
2012. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

de most miért vagy ilyen? miért vagy ilyen ellenszenves? mire fel? szar napod van? v mi bajod van ember??!

nem sírok.. de úgy látszik valakinek nagy baja lehet itt;) itt töltöd ki vmiért a mérged?:D

2012. márc. 17. 12:42
 9/18 anonim ***** válasza:
ird meg neki, hogy vársz örökké. ha nem adja xy időn belül, akkor odábbálsz. (pl. 2 nap, egy hét vagy 2-3). Ha elolvassa az üzid, akkor szerencsés, ha meg nem akkor ő e várhatja el, hogy várj rá egy honapot.. sok sikert, kérj meg valami ügyes barátnőd, hogy cisnáljon, vagy probald meg te ha nagyon fontos.
2012. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
okés köszi! már írtam h max 2 hétet várok,ha addig nem ír, semmit se jelez mással megcsináltatom. az a baj hogy ezek a gyurmák drágák, nekem meg nincs ennyi kézügyességem:$
2012. márc. 17. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!