Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Neked tetszik ez a srác?

Neked tetszik ez a srác?

Figyelt kérdés

[link]


:))



2012. márc. 14. 19:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy ez a pasi szép. Hanem hogy ennek a pasinak szép arca van. Hogy hangzik az hogy jóképű arca van? Hülye vagy? Tanulj már meg olvasni. Lehet neked nincs szép arcod, attól még másnak lehet.
2012. márc. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik.
2012. márc. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nehogy le legyek már csicskázva az ízlésem miatt! Ha nem tetszik, akkor nem tetszik, ezzel nem tudok mit csinálni. Miért nem lehet elfogadni másik véleményét? Akinek nem inge, nem veszi magára...
2012. márc. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Szerintem világfájdalmas arckifejezés helyett vigyoroghatna vagy valami és kivehetné a fülbevalóját. Amúgy szerintem a haja és az arca tök jól néz ki csak hiányzik belőle a vidámság/sármosság legkissebb szikrája is...
2012. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
arcra jól néz ki, de ez a haj... b*zis. :D a fülbevalót meg könyörgöm szedje már ki...
2012. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan megnézném néha, kik is írogatnak ide, mert 99% most itt fujjol, de azért az utcán vagy bárhol máshol nem ezt látni.

Különben meg elég szánalmas, ahogy egyesek 'megfogalmazzák' a véleményüket. Ha nem tetszik a fiú, az még oké, hiszen nem tetszhet mindenkinek. De miért kell leb*zizni?

Mármint, ezt a szót, mint sértő kifejezést használni egyszerűen parasztság, másrészt ideje lenne megérteni, hogy az, hogy b*zi nem egy kinézetet takar! Attól még nem az valaki, hogy hosszú a haja, és fülbevalója van. Sőt elárulom, hogy akkor sem biztos hogy az, ha az orrotok elött smárol egy másik fiúval. Ha meg mégis az... akkor mi van??

2012. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
4%
Ezek mást nem tudnak csak kritizálni irigykedni mert szar az életük a kutya se ugasa meg öket akár mit is mondtok látcik az irigység minden kommentnél sokan szeretnétek ti olyan bu.zi lenni mint ez a srác de ha már igazságtslan az élet akkor miért ne fikázák a jobbakat nekik csak ez marad szánalmas de még ehez se értettek igazán mert leri a kommentekröl az IRIGYSÉG .
2012. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ki ez? :DD

Miért attól még, hogy olyan tipikus tinilánykedvenc-feje van, még jól néz ki.. bár igen, a fülbevaló.. :D

2012. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nekem igen. 16l
2012. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

15:50 : 1: Te nagyon tévedsz, az ízlésünknek nincs semmi köze ahhoz hogy milyen az életünk...rohadtul nem tudod h mit beszélsz...

2: A kutya se ugat meg minket? Nem tudom miért mondod ezt.. -.-

3: Az biztos hogy nem szeretnék így kinézni, mivel itt a lányok véleményét kérdezték, ha nem vetted volna észre.

2012. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!