Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy epilátor,...

Mennyibe kerül egy epilátor, és ti hol vetették? Bárhová lehet használni? Ja, és mikor vetették?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

5ezer fttól 30 ezer ft-ig elterjed az árskálája. Én szülinapomra kaptam,utána megnéztem 20 ezer ft volt, Phillips és jégakkus.

Na most akkor:

Használhatod bárhova de nem láttam még embert aki kibírná bikinivonalon a használatát. Én csak a lábamon használom aztis csak nyáron és akkoris csak kb 3-4x ha eszembe jut,nem véletlenül:

-Nem tép ki minden szőrszálat mivel minden szőrszál más iramban nő és a kicsit sajnos tüsisek maradnak ezért rá kell borotválni ami idegesít,mivel a sok szenvedésnek nem látom értelmét így:/

-Hónaljon egyszer próbáltam,elkezdett vérezni, jah és 1 hétig nem tudtam dezodort fújni rá úgy csípett és ott sem volt olyan makulátlan az eredmény mint amit vártam persze..

Én nem vennék epilátort nem olyan mint a reklámokban ám,maradnak tüsik is ha nem is olyan feltűnő de gondolom sima lábat akarsz..

Eldöntöttem már én nyártól elmegyek kozmetikushoz gyantáztatni mivel unom 2-3 naponta mindig leborotválni a lábam a hónaljam meg az intim területeket,nyáron meg ugye még gyakrabban kell..Addig meg tökéletes nekem a borotva..

Jól gondold át hogy veszel -e..

Amúgy kicsit visszatérve az elejére volt már olcsóbb 8 ezer ft-os epillátorom na azt egyszer használtam egy förmedvény volt..

2012. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én eddig gyantát használok meg szőrtelenitő krémet, és mikor először használtam gyantát nem fájt pedig azt szokták mondani fáj. Mikor először lett kiszedve a szemöldök az jobban fájt.
2012. márc. 14. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra kaptam Rowentát, 15 ezer Ft-ba került. Hideg levegőt fúj, miközben használod, szóval elvileg enyhíti a fájdalmat (gyakorlatilag rohadtul nem, csak szétfagyok miközben epilálok:)). Semmivel sem ér többet, mint a korábban használt, 5000 Ft-os Braun epilátorom, szóval ha mindenképp szeretnél venni, nyugodtan vedd az olcsóbbat. És valóban nem tép ki minden szálat. Van hogy csak letöri, és gyakran előfordul szőrbenövés is. Én azért használom, mert nem akarok minden hónapban ezreket kiadni a különféle szőrtelenítő csodaszerekre, de tény, hogy sosincsenek bársonyosan sima lábaim.:(
2012. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor a gyanta ezek szerint jobb? Attól legalább bársonyos a bőrőm.
2012. márc. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!