Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Mi az az epilátor?...

Csajok! Mi az az epilátor? Hogy szedi ki a szőrt? Mennyibe kerül? Mennyire fájdalmas? Bármely testrészen lehet használni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig nem nő vissza a szőr? Hogy kell használni? Bármikor lehet használni, vagy csak ha már nagyok a szőrszálak (mint a gyantánál)?
2009. ápr. 19. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
5000 től felfelé lehet kapni, a kb 3-4 milliméteres szőrt már kiszedi, növésiránynal ellentétesen kell tologatni a szőrös felületen, legalkalmasabb lábra, bikinivonalon nagyon húz. kb két hét mire kinő újból.
2009. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

korongocskák forognak benne egymás mellett és összecsukódnak sokszor gorsan egymás után és mintha sok csipesszek húzkodnád a szőröket, úgy tépkedi kifelé. az ára márkától függ 8000 10000 közt már jók vannak, de drágábbért sem sokkal jobbak. 10 napig jó a láb, aztán böködve nő a szőr.

kicsit fáj, de lábszáron nem annyira, combon már én nem használom, se fazonon.

2009. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Az epillátor az egy szőrtelenítő gép:).Az ára úgy kb.2000- felfele megy(persze ez minőség kérdése jégakkus vagy nem....

Kitépi a szőrt, eleinte fájdalmas később már nem.(egyeseknek, nekem még most is fáj) Az a jó benne hogy a kisebb szőrszálakat is kiszedi nem csak a nagyokat. A hosszabb szőrszálak nekem jobban fájnak de persze ez mindenkinél más. nekem olyan 2-3 hétig nem nő vissza és sokat ritkul is. Használata pedig egyszerű bekapcsolod(és ha van rajta akkor fokozatot is választasz) és lassan végig húzod a szőrteleníteni kívánt felületen. Ha veszel egyet majd ráérzel hogy mikor, hol, merre szeretnéd használni.

Remélem tudtam segíteni és mindegyik kérdésre válaszoltam!

Az kimaradt hogy ott használod ahol akarod én mondjuk csak a lábamon használom mert nekem fáj.:(

2009. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettetek!:)
2009. ápr. 19. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Azért gyantával jobban jársz, nekem eddig egyik epilátor sem vált be, rettenetesen sok ideig tart, van hogy tízszer végig megyek ugyanazon a részen de még akkor sem minden szálat szed ki. A kicsiket meg még nehezebben tépi.
2009. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem.

És amúgy egy ilyen epillátor mennyi ideig szokott jó lenni?:D Úgy értem, mennyi ideig működik rendesen? Vagy úgy mint pl egy hajszárító?:D

2009. ápr. 19. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Én nem rég vettem egy Philips epilátort magamnak olyan 7 ezer körül volt.

Kis fogaskerekek vannak benne és mintha csipeszekkel megfogná a szőrt, teljesen kitépi. Ami azért jó, mert utána egy hónapig nem nő vissza a szőr. de ez változó, akinek gyorsan nő annak 2-3 hetente kell használni, akinek lassan annak 4-5.

5-6 ezertől már vehetsz epilátort, én olyan 7-9 ezerért javaslok. Lehet kapni olyat, amihez van kímélő fej. ha ezt ráteszed akkor kevesebb szőrt tép egyszerre és így javasolják bikinivonalra és hónaljra is.


Egyébként bármely testrészen lehet használni, ahol kibírod. Én a hónalj és az intim részt nem bírom vele, a többit simán, rezzenéstelen arccal.


Simán végighúzod a száraz bőrön, ne legyen rajtad testápoló meg semmi. De lesz hozzá használati utasítás.


Bármikor lehet használni, kisebb szőrszálakat is kitép. Én mindig végigtolom a lábamon ha már kezdenek kinőni a szőrszálak, a nagyrészüket kiszedi akkor is ha még kicsik.


Én csak ajánlani tudom az epilátort, szerintem a gyantázás jobban fáj, idővel hozzá lehet szokni, nem nagy dolog.

2009. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a részletes választ!:)
2009. ápr. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!