Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szep ha egy...

Szerintetek szep ha egy lanyon van egy 15-20cm tetovalas?

Figyelt kérdés
szeretnek egy tetovalast az oldalamra de tudni szeretnem hogy szep ha egy lanyon van egy ekkora?

2012. márc. 7. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De mit takar az oldal? Az egész oldaladra szeretnéd vagy a bordáidra az oldaladon vagy a medencecsontodhoz közelebb? Am nekem tetszik ha igényes és nem egy kaszás zombikkal körül véve látható a tattoo-n.
2012. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
butaság olyat kérdezni, hogy szép vagy sem. ez ízlés dolga, ki mit tart annak. léteznek gyönyörű tetoválások, így mindenképp olyan embert keress fel aki elég képzett tetováló, a pénz ne nagyon számítson ha tudod, h jó munkát végez elvégre egy életen át fogod viselni! vannak problémás területek ilyen az oldal, a has. véleményem szerint ezek a tetoválások egy jó alakkal rendelkező nőn állnak a legjobban, vigyázni kell a bőrre, hiszen eltorzítja a mintát a megereszkedett bőr, az 'úszógumik'. jól fontold meg mit és hova rakatsz és semmiféleképpen ne engedj másoknak, a te tested, ha neked ez tetszik akkor kit érdekel h mások mit gondolnak??? szabad ember vagy egy szabad világban, valósítsd meg önmagad;)
2012. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolonak nagyon szepen koszonom:*
2012. márc. 8. 17:03
 14/16 anonim válasza:
nincs mit, gondoltam csak sikerül vmi értelmeset hozzáfűznöm a dologhoz, ha már az előttem szólóknak nem nagyon sikerült:)
2012. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hidd el sikerult es koszi hgy ilyen jo fej vgy
2012. márc. 8. 17:31
 16/16 anonim válasza:
szép!
2012. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!