Avon vagy Oriflame?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 10:09
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
52%
Avon, habár talán a körömlakk esetében nem. Nagyon nagyot csalódtam egy rúzs színében és állagában, illetve egy zöld szempillaspirálban. Mindkettő rengeteg pénzbe került.
2012. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
10%

kedves kérdező!

először is megszeretném kérdezni hogy minek raktad fel ezt a kérdést.

ugyanis,szerintem ezt nem kérdésnek szántad mert elkezdtél veszekedni a válaszolókkal csakis azért mert ők az avont jobban szeretik.

Attól még hogy oriflame tanácsadő nő vagy nem kell hogy oriflame legyen a legjobb márka...megvagyok róla győződve hogy ha avont árulnál azt szeretnéd jobban.

Számomra Avon.

2012. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
oriflaaaaaaaaaaaaaaaameeeeee!!!!
2012. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Sziasztok!

Én hivatalosan is Avon Tanácsadónő vagyok, nekem nagyon beváltak az Avon termékek! Aki szeretne Avon-t rendelni tőlem, kérem írjon! :)

2012. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
ORIFLAME
2015. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Avon tanácsadóként és egyben vásárlóként az Avont támogatom nem csak azért mert több jobb termék is van ha nem egyszerűen egy alapvető dolog miatt is!!

Nem tudom ki hogy mennyire szokta meg nézni egy Avon vagy egy Oriflame terméknek a címkéjét!

Egy parfümről ha Avonos ha Oriflames tudod mi az látod. De ezt nem mondhatjuk el egyszerű tusfürdőről MINDEN Avonos terméken Magyarul fel van tüntetve hogy mi az még a használat is!

Evvel ellentétbe még egy Oriflames terméken sem láttam még egy Magyar szót se se azt hogyan kell használni.

Természetesen Angolul, Kínaiul stb nyelven rá var írva

mi az. Magyarországon élünk nem el várható hogy legalább egy Magyar szó legyen azon a terméken?


Kérdezőnek meg annyi hogy ha úgy is tudod a választ akkor minek kérdezed?!

2015. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!