Avon vagy Oriflame?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 10:09
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én azért döntöttem el,hogy oriflame tanácsadónő legyek,én használtam az avon-t és az oriflame-t is.Nekem eleve jobban tetszettek az oriflme-s termékek,de utánna néztem itt a mi városunkban,ki csinálja az avon-t,és akkor jöttem rá,hogy rengetegen.Ezért az oriflame mellett döntöttem.És 14:42-es!!!A szemceruzák fognak,csak te nem tudod rendesen kifesteni magad,próbálj ki egy vízálló szempillaspirált,a parfümöknek jó illatjuk van,az áruk pedig pont jó,se nem drágák,se nem 10 dinárok-bár vannak 10 dinárért is!!!
2012. márc. 5. 18:55
 12/36 anonim válasza:
27%
Nézd én nem szólom le egyik márkát sem, biztos van mind a kettőben jó és kevésé jó oldal is. Viszont ha egy tényleg jó minőséget szeretnél használ,viszonylag hasonló áron, és az üzletépítés is érdekel, akkor a legjobbat ajánlom neked, az Beautycycle márkát. Emögött egy nagyon stabil cég van ,a termékminőségről meg nem is beszélve.
2012. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
28%
hasonló áron? az amway cucc? ugye ezt te sem gondolod komolyan..
2012. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 bensdorp ***** válasza:
66%
Én az Oriflame-ben sokkal kevesebbet csalódtam, mint az Avonban.
2012. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
22%
Az Avon ezerszer jobb. Árban és minőségben is, nálunk az egész család Avon termékeket használ.
2012. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
74%
Régebben egy ideig használtam Avon-t..de a termékek 80%-ban csalódnom kellett.Egyedüli a testpermet ami a mai napig van itthon, a többi termék rossz minőségű és használhatatlan.
2012. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
Igen igaz hogy vegyek jobb márkát. De ha az avonban megveszem olcsóért a ColorTrendes szemceruzát, ami ugyanúgy fog mint az oriflames ami 3x annyiba kerül. Mert ott is van az olcsóbb márka mint a ColorTrend az avonban, csak azok sz art se érnek.
2012. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
22%
AVON. Oriflame nagyon drága, az újság nagyon rövid, sokszor semmi használható sincs benne. AVON újság legalább 150 oldal, és mindenki megtalálhatja azt ami tetszik neki. Óriási akciók mindig vannak. Rengeteg AVON parfümöm van, szinte mindig rendelek, mert mindig van akciósan, és eddig egyben sem csalódtam. Kifejezetten jó illatúak. EGYÉRTELMŰ AVON GYŐZELEM!!!!!!
2012. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
19%
egyik sem! nem veszek állatokon tesztelt cuccokat !!
2012. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Az oriflamet nem tesztelték állatokon,és az oriflames újság 136 oldalas,ha valaki 136 oldalból,nem tud semmit rendelni,hát az......
2012. márc. 12. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!