Avon vagy Oriflame?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 10:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20%
az oriflame nyanyaszagú, csóró sznoböregasszony márka
2012. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

mindenképp avon!

nagyon szeretem, minőségi, megbízható, ezért is lettem tanácsadónő :)

2012. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
23%

kérdező:


ha az oriflame NEM TESZTELŐS LENNE, akkor nem mancs logó lenne, hanem NYUSZIS!!

2012. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
23%
Avon.
2012. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az van,h azért szeretitek az avont mert olcsóbb.Egyszóval nincs rá pénzetek,h minőséges termékeket vegyetek(oriflametől) Ez szomoru inkább vesztek valami s.z.a.r.t mint természetes alapanyagokból készültet.:(
2012. márc. 22. 14:25
 26/36 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező,te jó bunkó vagy! Fáj az igazság? Vagy mi baj van? Feltettél egy kérdést,válaszoltunk,normálisan! Szerintem fogadd el szépen,hogy az avont jobban szeretjük,ennyi! És hogy te ebből nem látsz pénzt,és ezért vagy ilyen megkeseredett, arról nem mi tehetünk!

Ammmúgy..ha nincs pénzünk nem 1000 forintos szempillaspirált vennénk mondjuk,hanem a kínaikban kapható feleannyiért árult dolgokat. Úgyhogy nem ez a döntő..hanem hogy az avon bevált! Ha nem így lenne, nem vennénk..én spec oriflameből rendeltem spirált,de nagyon nem jött be.És nem azért mert oriflame vagy mert szar,csak nem tetszett..avonból is vannak nem jó szériások,de sokkal több jó van,mint rossz. De az Oriflame patfümmintáit végig szagoltam,mert bnőm tanácsadónő, így mondhatom tapasztalatból, hogy szinte mind büdös volt és orrfacsaró,kivéve a Sun nevű parfümüket,de az sem volt elég jó ahhoz,hogy megvegyem.

Tehát kérdező,szerintem száj alapállásba és viseld el a kérdésedre érkező válaszokat!

2012. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
tipikus mamla vagy kérdező. nem látod be, hogy tényleg vacak, hanem keresel valami hülye indokot, pl, hogy mind csórók vagyunk :D
2012. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
26%
minőséges? neked meg arra nincs igényed, hogy beszélni megtanulj.
2012. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
egyértelműen Avon :))
2012. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
Én is az Oriflame termékeket jobban kedvelem, de igazából mindkettő minőség. Az árak pedig azért olcsóbbak, mert nincs rátéve a reklámköltség, és a polcpénz, mint pl. az üzletekben kapható kozmetikumokra. Ez nem a minőséget befolyásolja.Szerintem is az üzleti része az Oriflamenek jobb, az én problémás bőrömre is jobban használnak a lemosók, és krémek. Az Oriflamenek azért rövidebb a katalógusa, hogy a vásárlók ne vesszenek bele a bőség zavarába, nem azért, mert kisebb a kínálat. :)
2012. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!