Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15napja csináltattam egy...

15napja csináltattam egy tetoválást, mikor mehetek szoláriumba?

Figyelt kérdés
lehet már menni,vagy még nem?Nincs seb,nem érdes,nem hámlik,nem viszket.Mi "baja"lenne a tetoválásnak ha elmennék szoliba?Valami bőrprobléma,szinváltozás?Azért kérdem mert fogalmam nincs mit okozhat ha akkor megy el valaki amikor még nem lenne szabad.(nyilván nem pár nappal az elkészülés után)
2012. febr. 29. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
hónapok múlva.
2012. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A naptól és a szoláriumtól kopni fog. A barátomnak az egész karja ki van tetoválva, de ő is jár szolizni, csak körbetekeri a karját, hogy azt ne érhesse UV.
2012. márc. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.A hónapok múlva az azért túlzás....de elkerülhetetlen hogy ne érje majd nap nyáron.És ha letakarom szolinál akkor nem fog fakulni?Hátamon van.
2012. márc. 1. 13:09
 4/16 anonim ***** válasza:
Legalábbis kevésbé.
2012. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem a fakulás szerintem a legnagyobb gond vele, hanem, hogy eléggé nagy stressz érte a bőrödet( a szúrt sebek alapból lassabban gyógyulnak) és ha túl korán szolizol, az uv kiválthat rákos elváltozást is. Gondolj bele, hogy egy viszonylag normális anyajeggyel is miket képes művelni. Megéri várni mind a tetkó, mind pedig a te érdekedben is.


Amúgy meg hogy a nap is éri, az igaz, de nem is tanácsos nyáron tetováltatni, amikor erős surázás van, ez nagyon sokszor el lett mondva, épp emiatt.

2012. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm!nem nyáron lett tetoválva,hanem 2hete,de nyáron ugyanúgy éri nap majd,az már olyankor nem baj,akkor már nem fakul?A szolival várok még akkor pár hetet.
2012. márc. 1. 20:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Felfogtam, hogy nem nyáron lett tetoválva;D. Csak írtam, hogy abban az esetben sem jó, mint a túl korai szolizás.

De tényleg, megérni várni a szolizással, amikor már nem ártassz magadnak (annyira) vele.

2012. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia ! Én tetoválás után 1 hónapra kezdtem el a szolit , nagyon szép barna vagyok , sajnos a tetoválás fakult egy árnyalatnyit. :(
2012. márc. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm!igen,várható azért hogy fakulni fog...de utálok fehér lenni,imádok napozni nyáron....na mindegy,remélem azért nem fog annyira fakulni,nem szolizom agyon magam,1héten 1 max 2x szoktam,azt is csak pár hónapja,előtte 2évig nem voltam egyáltalán szoliba.
2012. márc. 7. 11:12
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
2. a csávód meleg,szolizik???????????
2012. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!