Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a tetoválás szép?

Szerintetek ez a tetoválás szép?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon teszik,magamnak rajzoltattam, benn van minden minta amit szeretek: csillagok,kolibri, lótusz virág. Kérdésem,hogy így első blikkre nem túl zagyva szerintetek?


[link]


2012. febr. 23. 15:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szép :) bár nem kérdezted,de szerintem ez a bordák közelében tök jól nézne ki.
2012. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
szép!! :)
2012. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de tetkónak nem tuti, hogy bevállalnám.
2012. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Fiygelem, őszinteség nem beszólás.


Hát nem tudom hol él az akinek ez egyedi. A virágok és a csillagok a legnépszerűbb női minták (plusz a rózsák és a delfinek).


Rajzi kritika: a madár egyik szárnya aránytalanul kicsinek tűnik. Látom, hogy milyen szögben próbál lenni, de el van rajzolva.

A csillagok szögletessége és a lágy, kacskaringós minták keverése tényleg katyvasz.

2012. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a jobb lapockámra fogom tetováltatni.:)

utolsó válaszolót, pedig nem veszem beszólásnak, köszönöm az őszinte kritikát. még csiszolgatjuk, de sajnos a nekem tetsző minták sem illenek egymáshoz (lótusz és kolibri egymáshoz igen, de a csillagok kilógnak a sorból). Ezt az egy tetoválást akarom (terveim szerint) mert itt nem látszik és a munkahelyemen (fehér inges,kosztümös) nem igazán vonzó a tetoválás mivolta. Tehát ahol még tetszene: (boka, csukló, nyak) kilőve. Így próbálom a szeretet mintáimat egybe besűríteni.:)

2012. febr. 24. 13:03
 16/24 anonim ***** válasza:
szerintem csillagostul is jol néz ki. ami zavaro hogy kétágú. a kloibrit tényleg rajzoljátok bele a mintába. ugy hogy ne kétfele kelljen néznem hanem egybe legyen az egész, hogy ha ránézek egybe lássam az egész képet.remélem érthetöen fogalmaztam XDD
2012. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Valóban, én is úgy gondolom, hogy ez a lótusz-madár-csillagok dolog mostanába már elég elcsépelt, igaz hogy egyedileg tervezett minta, de már tényleg sok van az ilyenekből:/ egyébként szép.
2012. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ó, ha én minden mintát magamra tetováltatnék, amit szeretek, vagy ami jelent valamit... tetőtől talpig tele lennék varrva. :D Szóval, tényleg nagyon sablon mind a három motívum, alig akad olyan lány, akinek ne tetszenének ezek, de ha téged nem zavar, akkor nyugodtan. :D Egyébként a csillagok tényleg nagyon nem passzolnak, és az is furcsán néz ki, hogy egy V betűt ad ki az egész... szóval én azt mondom (mint tetováló), hogy ezen még alakítsatok. :D
2012. febr. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
ja és félreértés ne essék: nem akarok egyedi lenni és kitűnni a tömegből. Mostanában mindenki ezt akarja, amit nem értek: légy más, légy egyedi (alapból mindenki az, szóval nem egyedinek kell lenni meg másnak, hanem a saját egyéniségünket kihangsúlyozni). De ezzel nagyjából te fogod alkotni a tömeget. Pl: a nyári trikó+sál kombináció, és az alterség.:)
2012. febr. 26. 20:22
 20/24 mus musculus ***** válasza:
De várjál már... most csak azért akarod magadra varratni őket, mert tetszenek? Nem akarok okoskodónak tűnni, de szerintem ez még nem elég "ok" egy ilyen életre szóló dolog végleges elhelyezésére. Tetkókat jelentéssel, szimbólum gyanánt szoktak csináltatni, nem unaloműzésképp. Persze mutatós minta, meg minden, de nem éri meg szerintem.
2012. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!