Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szoltok ahhoz ha egy 30...

Mit szoltok ahhoz ha egy 30 eves no orrpiercinget csinaltat maganak?

Figyelt kérdés
Hugom 30 eves, sosem volt egy piercinges fajta csaj, nem is volt neki soha... Most viszont tetetett az orraba, mert ugymond "unatkozott"... Szerintem ebbol mar kinohetett volna ennyi idosen, vagy tevedek?
2012. febr. 23. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 25 évesen kezdtem a piercing szúratást, azóta már 7 új testékszerem van.

Kamaszként is akartam már, de mindig azt mondták a szüleim, hogy felnőttként majd megbánom, meg más lesz az ízlésem, tehát megfontoltam és vártam vele.


Aztán párkapcsolat, költözés, tanulás, munkahely keresés, valahogy feledésbe merült a piercing ötlet, majd amikor minden elcsendesült körülöttem és nyugi lett, újból előjött a vágy, és szúrattam néhány piercinget.


Lehet hogy majd 30 évesen újabb ékszert akarok, és nem fog a korom visszatartani.


55 éves Édesanyámnak is megtetszett az egyik fülporcban lévő piercingem, és szeretne egyet. Meg sem fordul a fejében hogy nem illene a kora miatt. Miért ne? Egyszer élünk.

Nem halálfejes ékszert, fültágítót, vagy hatalmas fekete karikát akar, csak egy ízléses, nőies ékszert. Mi lenne ebben baj?

2012. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!