Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szoltok ahhoz ha egy 30...

Mit szoltok ahhoz ha egy 30 eves no orrpiercinget csinaltat maganak?

Figyelt kérdés
Hugom 30 eves, sosem volt egy piercinges fajta csaj, nem is volt neki soha... Most viszont tetetett az orraba, mert ugymond "unatkozott"... Szerintem ebbol mar kinohetett volna ennyi idosen, vagy tevedek?
2012. febr. 23. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is 30 vok,és van 2 piercingem.sztem nem gáz
2012. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egészségére! Szerintem abszolút nincs korhoz kötve, és nincs olyan, hogy "kinövés"... ha valakinek tetszik, csináltassa!
2012. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SzilKa ***** válasza:
Ha neki ez tetszik, miért ne? Svájci barátném anyjának is van, aki 60-on felül van. Nem korfüggő a piercing, ahogyan a tetkó sem.
2012. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
No para. 29 vagyok és nekem is van egy a fülem előtt. Múlt héten csináltattam. Mindig is ezt szerettem volna de eddig korlátozva voltam az önkifejezésben,ám most,hogy megszűnt a kontroll,hát bepótolom :) Sosincs késő semmihez sem
2012. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám néhány hete hazaállított köldökpiercinggel. Na ez szerintem gázabb. Bár nem idős, és ráadásul minimum 15 évet letagadhatna, annyira nem látszik rajta a kor, mégis le kellett ülnöm, mikor megmutatta...Én is úgy éreztem, hogy miért most kell ezt, mikor a fél életét leélte mindenféle testékszer nélkül. Kicsid dilisnek néztem. Aztán lehiggadtam, és rájöttem, hogy igazából miért ne csinálhatna bármit is csak azért, mert már nem tini? :)
2012. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi gond ha egy nő változtat a külsején. A fülbevaló is piercingnek minősül, mégis szinte minden lányon/nőn megtalálható :)
2012. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
mindenféle piercing, főleg az orrpiercing undorító akárhány éves is az illető.
2012. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
undoritonak nem talalom a piercinget, tizeneveseknek jol all egy gusztusosan megcsinalt, piercing (nem 10-re gondolok egyutt) De peldaul ha egy 30 eves no elmegy egy komoly allasinterjura manapsag, a munkaltato nem veszi jo neven a piercinget. En is dolgoztam olyan helyen ahol fel sem vettek az egyent ha piercingje vagy kihivo tetovalasa volt ruhaban is lathato helyen... Vagy a munkaideje alatt ki kellett vennie.. Ezert gondolom hogy mindennek megvan a maga ideje es helye... De egy piercinges egyent egyszeruen nem vesznek komolyan... bocs
2012. febr. 23. 19:01
 9/11 SzilKa ***** válasza:
Nyilván munkakör függő. Én például tetoválok, ha én megyek állásinterjúra, pont a szolid kinézetem a hátrány.
2012. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos a társadalomtól is függ a dolog. Magyarország szerintem túlságosan konzervatív és sok mindenben elmaradott is. Svédországban például az a furcsa, ha valakinek nincs tetkója vagy testékszere. Persze mindennek meg van a határa, de az orrpiercing itt nem számít nagyobb szenzációnak, mint egy átlagos fülbevaló. Itt az ügyvéd, az orvos és a nyugdíjas néni is lehet tetovált, vagy piercinges. Egyszerűen nem ez alapján ítélik meg az embert. Nekem ez a tapasztalatom.
2012. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!