Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 18. 17:34
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:

szép vagy és k.rva jók a cuccaid! Honnan szerzed???

Lány voltam

2012. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
56%
Elég gáz, hogy a pólód az egyik válladon van csak rajt. Amúgy az öltözködés alapból gáz.
2012. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
75%
A szemöldököd nagyon furcsa. Magad szeded? Ha igen egyszer szedesd ki rendesen kozmetikussal, és akkor már meg lesz szépen a vonala, neked meg elég lesz igazítani. Az első képen nekem bejön a ruhád, akárki akármit mond. Laza, hippis, fesztiválhangulata van :)
2012. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
73%
Női szemmel is azt mondom, hogy szép vagy, és nekem tetszenek a ruháid is. Divatosak és még jól is kombinálod. :)
2012. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. febr. 19. 13:45
 46/49 anonim válasza:
kib*szott jóképű vagy angyalom!!!!!!:D
2012. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Ami, ezt nem gondoltam volna!!!
2012. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
16%
Kb. ez a harmadik kérdés, ahol a te fotóiddal találkozom. Mindegyiknél az volt a lényeg, hogy dicsértesd magad. Igaza volt annak, aki szerint feltűnési viszketegségben szenvedsz. Nekem ez alapból unszimpatikus, pedig ha nem lennél így elszállva magadtól, akkor még azt is mondhatnám, hogy igen, szép vagy. De agyonvágod magad ezzel a túlzott feltűnősködéssel, ha egyszerűbb és visszafogottabb lennél, hidd el, sokkal többre vinnéd. Ráadásul a szépség nem minden, inkább tegyél azért, hogy az eszedre lehess büszke, bár nem sok észbeli képességre vall,hogy itt mutogatod a fényképeidet. Szóval több visszafogottság és meglásd, nem lesz szükséged arra, hogy itt szerezz megerősítést, mert a környezetedből is meg fogod kapni a visszajelzéseket.
2012. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Ez a 3 olyan kérdés ahol látod a fényképeimet? Most először tettem fel...
2012. febr. 27. 18:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!