Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 18. 17:34
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a ruháid tetszenek a legjobban. És még csak nem is az a "tömeg cucc", mivel az alatt én a bézs/barna ruhákat értem, nálunk az számít tömegnek. Tetszik, hogy színesek, hogy sok kiegészítőd van, és nagyon jól is állnak.


Az arcod szerintem is átlagos, de szépen, előnyösen tudod sminkelni magad, tudod hogy mi áll jól neked. Én azt látom hogy meg vagy magaddal elégedve, és ez tök jól átjön a képeken, jó a kisugárzásod, ami széppé tesz. :)

2012. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 mus musculus ***** válasza:
Érdekes egy arcszerkezeted van, de nekem tetszik. Csatlakoznék az utolsóhoz, én sem tudok belekötni a ruháidba, pont hogy egyedibbek sokakénál, nem is értem, mi ez a sok negatív kritika.
2012. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
87%
Most addig fogsz képeket mutogatni, hogy juj ezen sem, ezen sem? amíg azt nem mondjuk, hogy szép vagy?
2012. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kifejezetten szép, legalábbis nekem nagyon tetszel. az öltözködéssel sincs gond! olyan kis édi-bédi cukorfalat vagy :D igaz némelyik képen úgy nézel mint egy rémült kis kölyökkutya XD
2012. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
95%

Tisztában vagy te azzal, hogyan nézel ki, csak azt akarod, hogy mindenki el legyen olvadva tőled... feltűnési viszketegség, és teljesen mindegy, hogy ki mondja, az a lényeg, hogy mindenki azt mondja rád, hogy húúúú de szép vagy stb..


utálom az ilyen 'fajtát', amilyen te vagy.

2012. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy.
2012. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Utolsónak üzenném, hogy nem vagyok megelégedve magammal és gondoltam, hogy itt mindenki őszinte, mert nem ismerjük egymást és érdekelt a vélemény.Nem vagyok "olyan fajta".

2012. febr. 18. 22:20
 38/49 anonim ***** válasza:
91%
Addig fogsz képeket linkelgetni amíg azt nem mondjuk, hogy szép vagy?
2012. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, elnézését nem láttam, hogy írták már előttem.
2012. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép vagy, csak pár képen szarok a ruháid. :D
2012. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!