Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves önbizalom-hiányos...

Kedves önbizalom-hiányos lányok/nők! Ezt láttátok már?

Figyelt kérdés

[link]


Azért így már egész más...nem? :)


2012. febr. 18. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bocs, de szerintem ámítod magad, ha azt hiszed, ők is ugyanolyan emberek, mint te. Emberek, de nem ugyanolyanok. Kb. annyi a hasonlóság, mint egy államférfi meg egy ágyékkötős bennszülött között.
2012. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Isten ments, hogy ugyanolyanok legyenek, mint én! :)

Hála égnek, ez nem így van. De a te intelligenciád nem lehet a helyzet magaslatán, mivel legalább egyszer elmagyaráztam, hogy azért osztottam meg ezt a videót, hogy a lányok, akiknek gátlásaik vannak a külsejük miatt, lássák, hogy ezek a nők, akiket a tv-ben mutogatnak, csak annyiban különbek a külsejükben az átlag embernél, hogy vastag a pénztárca, és megfizethető a mesterfodrász meg a sminkes.

De úgy látszik, természet feletti képességekkel rendelkezel, ha pár sor alapján látod, hogy ki és milyen az az ember, aki írta. :)

2012. febr. 21. 18:33
 13/13 anonim ***** válasza:

Én elképzelhetőnek tartom, hogy ők valóban így néznek ki smink nélkül hiszen a rengeteg alapozó, púder, szolárium teljesen tönkretette a bőrüket.

Én szerencsésnek mondhatom magam mert smink nélkül is nyugodtan lefuthatok a boltba nem fognak fintorogni tőlem az emberek.

Viszont ismerek olyan fiatal lányt aki állandóan vastagon kikente magát, és 1 egyik reggel, semmi smink... hát volt meglepetés, meg se ismertük...

2012. márc. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!