Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves önbizalom-hiányos...

Kedves önbizalom-hiányos lányok/nők! Ezt láttátok már?

Figyelt kérdés

[link]


Azért így már egész más...nem? :)


2012. febr. 18. 14:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lindsay Lohan smink nelkul is jol nez ki. Amugy igazad van, szerintem sincs ronda no csak igenytelen aki nem torodik magaval!
2012. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezzel a linkkel az volt a célom, hogy láttassam a többi lánnyal, hogy "tökéletes" bombanőt bárkiből lehet csinálni, ha van 20 ezer a zsebben a sminkesre meg a fodrászra. :)

Nekem is kevés volt az önbizalmam sokáig, de már egész másképp látom ezt a dolgot.

2012. febr. 18. 15:04
 3/13 Macs1209 ***** válasza:
100%

#1.. Ezt akartam írni, hogy természetes, egyszerű, de

mégis néz ki valahogy...


Amúgy a többi bányarém. Soha nem a sminket nézem egy

nőben, mert ha mellette ébredsz, és ránézel smink nél-

kül, lehet egy életre merevedési zavaraid lesznek.


31F


(Bocsi, h női topic, de kellett)

2012. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azta rohatd!
2012. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
azért a photosop is rendesen ott van..
2012. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért Pamela Andersonnal szemben nem igazságos a videó szerintem,mert az ő képei közt legalább 15év eltérés van.

De egyébként tényleg durvák..Eva Longoria és Tyra Bankson meglepődtem,a többit nagyjából ismertem.

2012. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Láttam már millió egy ilyen összehasonlítgatós videót-képet, és az tűnt fel, hogy 1-1 hírességhez rendszerint maximum 2-3 ilyen "hűderonda" fotót raknak be, úgyhogy ez nekem nem bizonyíték.

Nyilván mindenkiről készülnek rossz, előnytelen beállítású képek, amikor fáradt, kialvatlan, vagy a kozmetikustól jövet vöröslik a feje a kezeléstől. Nyilván ilyen eseteknél senki sem matyóhímzés, én sem, ti sem, természetes, hogy a hírességek sem. Csak róluk annyira kialakult a tökéletesség képe, hogyha smink nélkül látjuk őket, kifejezetten csúnyának gondoljuk.

2012. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Mivel többnyire nem élőben látjuk őket, hanem sminkelve, megvilágítva, beállítva, azért ütős a smink nélküli kép. Élőben még sminkkel sem lennének ennyire szépek, mint a képeken. Viszont: ők nem csak a szépségükkel futottak be, hanem van bennük még valami plusz is, szerencse, tehetség, akármi. Rengeteg szép lány van, mégsem ők, hanem a videókon látható nők a híresek.
2012. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Rengeteg szép lány van, mégsem ők, hanem a videókon látható nők a híresek."


Hmm...és a mai világban mi kell ahhoz, hogy valaki híres legyen? :) :)

Ugye-ugye...

Nem azt mondom, hogy a nők a videóban tehetségtelenek, én ezzel szimplán azt akartam, hogy lássák a lányok, mások sem különbek semmivel, mint ők/mi.

2012. febr. 18. 16:46
 10/13 anonim ***** válasza:
jó most beraknak róluk vmi eszméletlen rosszul sierült képet, persze h rondák...
2012. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!