Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az önbizalom hiányos vissza húzódó srácokról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 22:58
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és még járnátok 1 ilyen sráccal ?
2011. dec. 5. 22:58
 2/10 anonim ***** válasza:

és ez a srác te vagy.

és hány éves vagy?

2011. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen én vagyok

16

2011. dec. 5. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Oszt mire fel az önbizalomhiány?
2011. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max abban lenne hátrány hogy melyikünk kezdeményezzen, ha attól is fél..én meg hát.. :D De amúgy nálam nem számít ez, sőt inkább egy önbizalom hiányos félénk srác, mint egy nagydumás macsó.
2011. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és a te korodban hasonló cipőben jártam. Szerintem egy ilyen ember ne várja, hogy egy lány társként tekintsen rá. Tessék önbizalmat összeszedni és nyitni a világ felé.

Ne zavarjon, ha 16 évesen még nem tudsz kufircolni. Előbb erősítsd meg a személyiséged, legyen önbizalmad, ne legyél visszahúzódó, és majd pár év múlva, ha már önmagadban bízni tudsz, akkor a lányok is más szemmel néznek rád és menni fog a párkeresés is.

2011. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem?Nem akarok velük ismerkedni.
2011. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hihetetlenül fog hangzani de pont egy ilyen srác happolta el előlem a legjobb csajt ;) Csak lesek azóta is :D
2011. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10000000-1 aki képes erre.
2011. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van alapja az önbizalomhiányodnak (tehát ha csúnya vagy), akkor nem fogsz kelleni a lányoknak. Ha nincs, akkor nem befolyásol semmiben, max ha kezdeményezni se mersz.
2011. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!