Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok beszélgetni a...

Szoktatok beszélgetni a manikűrössel? Nem vagyok egy beszélgetős típus, nem tudom, mennyire béna ha síri csendben ülök 1,5 órát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam beszélgetni vele. nem kell mélyreható gondolatokról csevegni, elég annyi, hogy milyen napja van, mit csinál(t) hétvégén stb.
2012. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam minden kis hülyeségről :) Nagyon aranyos nő, pedig lassan 40!

19L

2012. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én körmös vagyok. Néha jó, ha a vendég nem beszél, legalább lehet haladni a munkával. Mondjuk az sem igazán jó, ha nagyon kuka, mert akkor nem lehet tudni, hogy miért hallgat.. nem tetszik a munkám, vagy valami baja van velem.. Szóval arany középút sztem.
2012. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem barátnőm csinálja a körmömet, de ilyenkor nem sokat beszélgetünk. ő is koncentrál, nem akarom zavarni a munkában.
2012. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én körmösöm nagyon jófej, mindig beszélgetünk végig, de ő ettől tud haladni a munkával. De mesélte, hogy mikor még tanfolyamra járt a legtöbb csoporttársának rákötött a porcelán az ecsetére mert csak a beszélgetésre tudtak koncentrálni, a köröm készítésre már nem... Azokkal tényleg jobb nem beszélgetni. Egy normális körmös tud a két dologra koncentrálni egyszerre, és így is végez hamar mindenféle körömmel... Amúgy szerintem is jobb, ha beszélgetsz kicsit, mert bennem is olyan érzést keltene, ha nem szólna hozzám valaki, hogy vagy a munkámmal vagy konkrétan a személyemmel van baja... Elég kínos mindkettőtöknek.
2012. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat :)
2012. febr. 5. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!