Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve az Essence termékekkel?

Figyelt kérdés
Nem csak a smink cuccokra gondolok, hanem például az arclemosókra is, de jöhet bármi ezzel a márkával kapcsolatban.
2009. máj. 31. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sminket használok ebből a márkából,de jobb mint bármelyik más.Legalábbis nekem:)
2009. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szuperek, és olcsók is :)
2009. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak csupa jót hallottam róluk, készülök is bevásárolni még belőlük.
2009. jún. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

soha mást:)

nincs nála jobb:)

2009. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos szerintem a körömlakkjai abból a szempontból nem az igaziak, hogy bár száradni épp megszáradnak, de csak másnapra keményednek meg. Itt minálunk még nem láttam testápolási szereket, csak kézkrémet, de az bejött nekem. Jó az illata, habár elég erős, és gyorsan felszívódik. A körömmatricáit nagyon szeretem, főleg azt a franciamanikűröst ami sok kis fehér kő, középen egy rózsasíznnel, DE 16 darab van egy csomagban! Ebben mi a logika?:D Már 15 is hülyeség, de ha megveszel kettőt akkor legalább van 3 alkalomra elég. Vagy pótnak szánták? :D nem értem...
2009. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én megvagyok elégedve vele! szerintem pénztárca kímélő meg minden..és szerintem a fiatalabbaknak találták ki! :D
2010. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!