Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyen hajjal...

Mit lehet az ilyen hajjal kezdeni? Hogyan vágassam le?

Figyelt kérdés

[link]

és ez még a frissen mosott afféle legjobb állapot.

mosás után 1 napig még jó aztán a teteje lelapul az alja meg bebodrosodik és így felül lapos alul meg nagoyn sűrű, elég töredezett a vége, meg nem is igazán göndör hanem csak így szálanként áll valahogy, hátul meg alig alig göndör, csak a vége egy kicsit, a teteje egyenes, persze vékony szálú az egész... általába telirakom százféle olajjal sprayvel lakkal habbal hogy álljon valahogy legyen valamiféle tartása de attól kócos lesz és ha kifélüm akkor mégrosszabb az egész.

semmiképp se akarom vállnál rövidebbre vágatni


a képen olyan állapotban va hoyg semmi sincs rajta


amúgy meg ha nem teszek rá semmit akkor szörnyű, tehát ezt ne is javasoljátok...összekötve pedig ritkán, de hordom


2012. febr. 1. 23:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
vágd le add el lesz pénzed ! komolyra fordítva a szót keresel valami drága fodrászt aki biztos tud vele valamit kezdeni
2012. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ricinus olajat próbáltál már? puhává teszi fényessé és még kezelhetőbb is lesz.

szárítani szoktad? lehet mellőzni kéne és nem lenne kócos hatású... vagy ha a törülközőt nem hagyod rajta sokáig az is egy megoldás.

2012. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ricinus olajat még nem próbáltam.

igen, szárítani szoktam és mivel tél van nem hagyom csak úgy.. aztán kúrálhatnám ki a korpát.. nyáron nem szárítom meg, nyáron nincs is annyi bajom vele..

pénteken megyek fodrászhoz, igaz nem drágához de minden ismerősöm dicséri és az eddigi tapasztalataim vele kapcsolatban jók.

2012. febr. 1. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem k*rva jó a hajad! Nekem nagyon bejön és órákon át tudnék turkálni benne. Nyilván azt csinálsz vele amit akarsz, de ha az én barátnőm lennél, nem engedném, hogy bármit is csinálj vele.
2012. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
alapvetően szeretem a hajamat főleg nyáron és amikor frissen mosott, csak így télen nagyon csúnya.. nem ilyen. amúgy sokaknak tetszik, köszönöm :)
2012. febr. 1. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen a hajam, nekem az vált be, hogy vállig érőre vágtam le, így a hosszú tincsek nem húzták le a tetejénél, és jobb lett a tartása. Illetve még azokat a tincseket, amik össze szoktak állni különböző méretűekre vágtam (nem sok különbséggel) De azért keress fel egy fodrászt, ők a profik ebben. :-)

2012. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
voltaqm fodrásznál és jó lett! :)
2012. febr. 3. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tudom hogy elég jól beszárította (de csak szárítás, meg egy kis spray, tehát ez eredeti göndör) de kiderült hogy eddig rosszul szárítottam meg meg minden szóval fogok venni olyan sampont, spray-t amit a fodrász ajánlott meg olyan hajszárítóra való fejet, hajhálót éjszakára, stb. :)

[link]

[link]

2012. febr. 3. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti jobban tetszett, de a lényeg, hogy te jól érzed magad a mostanival.
2012. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!