Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez toka vagy mi és mit lehet...

Ez toka vagy mi és mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok mégis úgy veszem észre, hogy tokám van. Illetve sok lánynak, hogy is mondjam az álla elég nagy szerintem az nagyon szép. Nekem meg alig van azzal lehet valamit kezdeni? Esetleg műtéttel lehet ezzel kezdeni valamit?
2012. jan. 29. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

énis vékony vagyok, mégis van tokám:D nemrég olvastam, hogy ezt is el lehet tüntetni tornával? [link]

műtéttel is el lehet távolítani, de sztem annyit nem ér meg:D

2012. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagy széles áll egy lánynál egyáltalán nem szép.
2012. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm fogom csinálni a tornát akkor.

Második válaszoló. Nem az állra gondolok hanem jajj sajnos nem tudom hogy hívják azt, de nem a széles állra gondolok hanem na linkelek egy képet.

[link]

Na és ott az álla és a nyaka közötti rész hosszú nekem ennek a fele sincs. Ez mitől lehet? Talán az alsó fogsorom bentebb esik emiatt?

2012. jan. 29. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!