Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nezek ki?...

Szerintetek hogy nezek ki? Igy elso benyomasra mi a velemenyetek rolam? (kep)

Figyelt kérdés

Hany evesnek nezek ki?

Mi nem tetszik rajtam, te min valtoztatnal a helyemben?

Kerlek kort es nemet is irjatok!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 26. 17:49
1 2 3 4
 11/35 tetris ***** válasza:
A smink és a szemöldök miatt keménynek, szigorúnak tűnnek a vonásaid. Azok az anyajegyek se túl előnyösek az arcodon. Az összkép mégis kedvező, mert fiatal vagy, szép a hajad. Én 23-nak gondollak.
2012. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
na a kicsilány kap most hideget-meleget. :D
2012. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is ilyen karikás a szemem, és bármit csinálok vele nem tűnik el, örökölt, nem kell rögtön mást leszólni ami miatt nem tehet..

Szerintem szép vagy !

2012. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Azta, de szúrósan nézel.. :O Hát jobban tetszenek a vidámabb arcú lányok
2012. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
24%
Nem szeretem a megkeseredett arcú kislányokat. Szemöldököd nagyon ronda, és a szád formája sem tetszik.
2012. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Első képtől rendesen meg ijedtem kb olyan szigorúan nézel:D

Kihúzott szemöldök nem áll jól, azt hanyagold szerintem, a mosolyt meg erőltesd, sokkal szebb vagy a mosolygós képeken:)

Szal összességében elég jó csaj vagy, jó alak,csinos arc, csak tényleg ezt a szigorú nézést meg a kihúzott szemöldököt hanyagold szerintem.Amúgy 17 éves lehetsz kb.


19f

2012. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

16-17 évesnek nézel ki.

Ami nem tetszik az az hogy ellenszenves a tekinteted, ne akarj annyira morcos macának tűnni a mosoly biztos jobban áll, olyan mint az utólsó előttin mert az előtte lévő teli vigyoros nagyon erőltetett. Az utolsó képen nem igazán van szemöldököd az vastagabb kéne hogy legyen de nem olyan mint az elsőn, főleg ne szögletes elejű legyen hanem kerekített az sokkal természetesebb is és barátságosabb hatást kelt, más rész túlságosan felfele ível ami megint olyan (hogy olyan k*rvás kicsit -bocsi)

A sze,ed valóban táskás (sanjos nekem is) azzal valamit próbálj meg kezdeni...

A haj, öltözködés, piros köröm, testsúly alak... ezek mind tökre jók.


Ezeket mind csak jóindulatból mondom...végülis te kérdeztél...

:)

2012. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem nagyon szép vagy. :)

Akik írják,hogy karikás a szeme,azok még nem látták az enyémet. :( Ennél sokkal sötétebb lila karikák vannak a szemeim alatt,amiket tényleg lehetetlen eltüntetni.Mindent próbáltam,semmi se segít.Nálad,kérdező viszont ez egyáltalán nem hátrány így is szép az arcod,jó az alakod és jól öltözködsz.

Kb. 17évesnek tippellek. :)


16/L

2012. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy, szerintem is oylan 17 körül lehetsz. A hajad nagyon tetszik, meg az utolsó képen a felsőd is nagyon szép. Az arcod is bájos, aranyos,szóval szerintem pont jó vagy. Nem tudom miért kell a válaszolóknak mindig minden ilyen kérdésnél fikázniuk, mert őket is megnézném egyszer. Ők biztosan Palvin Barbarák...
2012. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nem látok benned egyéniséget, túlságosan is tucat csaj vagy. Csinos lány vagy amúgy, de ha önmagad lennél, akkor még szebb lehetnél. Akik (lányok) azt írták, hogy jól nézel és minden perfekt rajtad, valószínűleg ők is tucat emberek és ezért nem (akarják) látni rajtad a rosszat. A mosoly még szebbé varázsolna. :) 16 évesnek nézlek.
2012. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!