Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fontos! Kivehetem a piercinget?

Hercegnöcske1993 kérdése:

Fontos! Kivehetem a piercinget?

Figyelt kérdés
köldök piercingem van és most nagyon csúnya gennyezik stb.Bementem oda ahol csinálták és ajánlatok rá sprayt de azt elfelejtettem megkérdezni hogy addig amig nem gyógyul meg kivehetem nem fog beforrni?Már majdnem 4 hónapja megvan de még nem vettem ki.
2012. jan. 24. 19:35
 1/6 anonim válasza:
ha gyulladasba van ne vedd ki!!! tegyel ra kamillat vagy vegyel azt a sprayt....minel hamarabb nehogy elfertozodjon!!!
2012. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én betadinnal kenegettem a köldököm, nagyon sokat segített.

Ne vedd ki semmiképpen!

2012. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki, mert a friss sebes bőr nagyon gyorsan beforr. kenegesd betadinnal, körömvirágkrémmel,esetleg bepantennel.. Kamillával borogathatod.
2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösszike:)
2012. jan. 25. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
amugy nem szabad vele sem fürödni sem szoliba menni.tusolni kell és utána egyből és napjában többször fertőtleníteni.bemész patikába és kérsz 20g alkoholt.400 forint vattád meg tuti van. :)
2012. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!