Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tegnap tetettem piercinget...

A tegnap tetettem piercinget a szám felett, és arra számítottam, hogy elzsibbasztanak, de mégsem! Szerintetek? Lent részletezem

Figyelt kérdés
Nyugodtan ültem a székben,és már türelmetlen voltam,addig vártam,azt hittem,amivel lekennek hogy valami zsibbasztó,de mégsem,hanem fertötlenítö féle,és aztán átszúrták a bört a jobb oldalon a szám felett,rögtön kijött a könnyem de csak a jobb szememböl a fájdalomtól,hmmmm de megijedtem,ilyen nagy fájdalmat még nem éreztem eddig!.Mivel külföldön élek,nem nagyon értettem pár dolgot amit mondtak,és meg sem tudtam kérdezni a következményeket...1 hét múlva kell visszamenjek,de azt sem tudom,hogy miért...A baj az,hogy folyton be akad a pirszing belseje a fogamba,miközben eszek,és kicsit fáj,de nem nagyon,csak picit...Ez idövel elmúlik talán?! Nem fog már be akadozni? És vajon a helye megmarad? Köszönöm a válaszokat elöre is...
2012. jan. 19. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
a fájdalom elmúlik, de a beakadozás nem valószínű
2012. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SzilKa ***** válasza:
Gondolom azért kell visszamenned, hogy megnézzék, nem gyulladt-e be. Minden nap többször is fertőtlenítsd a piercinget és környékét! Óvatosan egyél, eleinte nekem is folyton beleakadt a fogam párszor, de később már megszoktam és nem akadt bele többet.
2012. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért akad be, mert hosszú a piercing. Szúrás után 2 héttel lehet rövidebbre cserélni. A helye ott marad, de ennek a megcsináltatása előtt kellett volna utánajárnod...
2012. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz külföldön?


Nekem is szúrták a szám alatt.

de nekem 2x is lefújta lidocainnal.

egyáltalán nem fájt.


amikor kiment akkor már éreztem azért.

olyan volt mint egy fogorvosi kezelés után.

2012. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Németországban...amúgy már összebarátkoztunk elég jól :) ritkán 1 vagy 2 alkalommal akadozik be,de legelsö nap oooo minden kis harapásnál,le álltam sírni már...amúgy most fáj egy picit,3szor már be ütöttem véletlenül pl.amikor viszketett az orromnál,megfelejtkeztem elég kellemetlen volt,és az éjjel úgy emlékszem ,hogy valami folyt végig talán a piercing helyéröl,csak kábba voltam a fáradtságtól...Lehetett az genny is?! Vagy valami ilyesmi? Már bánom,hogy pirszinget raktam,de ki se venném,mert csípem ahogy áll:) ès ha kiveszem csúnya lesz e vajon a helye? idövel például
2012. jan. 20. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem hegesedett be addig kiveheted és nyom nélkül eltűnik.A beakadást lehet orvosolni fogja a kezdőékszert lecseréled majd.ha mégsem szűnik meg akkor túl lentre bökték
2012. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 evelin69 válasza:
Nekem is érzéstelenítő nélkül lett csinálva, pár pillanatig fájt, de kilehet bírni szerintem! Azért akad be, mert hosszú a szára. Valszin. azért kell visszamenned, hogy kicseréljék rövidre:)
2012. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért akadozik bele, mert hosszú még a piercing szára és lehet felisvan dagadva picit így közelebb van a fogadhoz, késöbbiekben nem fog beleakadni legalábbis nem szabadna.
2012. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,hala Istennek ma mar mindenn rendbe van :) nem akadozik mar be :) boldogulok mar vele <3
2012. febr. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!