Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A drágább körömlakkok tényleg...

A drágább körömlakkok tényleg tartósabbak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A miss sportysak is jók...
2012. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen vastagon viszed fel. Van lila körömlakkom, ami csak 2 rétegben néz ki szép színűen, viszont úgy hamarabb lekopik, mint egy rétegben felkenve, de ez mindegyik körömlakkra igaz, amit eddig próbáltam. Én úgy szoktam tartósabbá tenni, hogy átlátszó körömlakkot kenek rá a végén, csak nem tudom, hogy ez nem nagyon ártalmas-e a körömnek. De azt tudom, hogy amióta így csinálom, azóta legalább 2x annyi ideig bírják.
2012. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én 200 és 400 FT között szoktam venni.talán a Sissi-t és a Moyra-t tudnám ajánlani.vagy ott van a Lovely is :).nekem mind bevált ;)
2012. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!